Aplikace s funkcí založenou na časové ose

 1. Krita je profesionální bezplatný a open source (FOSS) malířský program. Je vytvořen umělci, kteří chtějí vidět dostupné umělecké nástroje pro každého s konceptuálními malbami, texturami a matnými malíři, ilustracemi a komiksy.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 2. Upravujte video rychleji než kdykoli předtím s výkonným a propojenějším Adobe Premiere® Pro CC. Desítky zbrusu nových funkcí zahrnují přepracovanou časovou osu, vylepšenou správu médií a efektivní třídění barev.
  Adobe Premiere Pro CC 2017
  zobrazit více


 3. Synfig je bezplatná a otevřená, průmyslová, vektorová 2D animace navržená pro produkci celovečerních animací. Eliminuje potřebu vytvářet animace snímek po snímku. Je k dispozici pro Windows, Linux a macOS.
 4. Clockify je plně vybavený nástroj pro sledování času pro týmy. Dodává se s pokročilými funkcemi pro sledování času a neomezeným počtem členů týmu.
  Sledovač času
  zobrazit více
 5. Proměňte svůj tým v distribuované, flexibilní a „do budoucna připravené“ pracoviště porozuměním přesně tomu, jak vaši zaměstnanci pracují, zefektivněním pracovních toků, správou vzdálených týmů a zvyšováním produktivity ve velkém.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Enve je bezplatná a open-source 2D animační aplikace. Může vytvářet vektorové i rastrové animace a dokonce používat zvukové a video soubory. Byl vytvořen s ohledem na flexibilitu a rozšiřitelnost.
  Snímek obrazovky
 7. Začněte psát své myšlenky a vzpomínky a nechte je synchronizovat a zálohovat v cloudu. záblesky používají k synchronizaci všech vašich záznamů možnosti synchronizace Dropboxu. Ukládá vaše data ve službě Dropbox. Stačí autorizovat pomocí Dropboxu a jste připraveni jít.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. TeamGantt je snadný způsob, jak používat software ganttových diagramů online. Nyní můžete své projekty spravovat pomocí snadno použitelného softwaru Gantt a spravovat projekty se spolupracovníky.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. "Pendulums" je nástroj pro sledování volného času, který vám pomůže lépe spravovat čas pomocí snadno použitelného rozhraní, užitečných statistik a neomezeného počtu členů týmu u každého projektu.
  užitečné statistiky
  zobrazit více
 10. Vytvářejte vlastní party mixy, vypalujte disky CD nebo přidávejte do MP3 speciální efekty s touto řadou DJ softwaru pro nováčky i profesionály. Nabízí bezplatné zkušební verze a komunitu uživatelů.