Aplikace s funkcí „Oříznout video“

 1. Shotcut je bezplatný open-source multiplatformní nelineární editor videa.
  Shotcut na Ubuntu
  zobrazit více
 2. Užijte si zábavu při úpravách videa s programem Write-on Video Ultimate. Rychle a snadno-nyní můžete pomocí aplikace Write-on Video vytvářet videa a skripty současně. Vytvářejte úžasné filmy a prezentace fotografií přímo na iPhonu a iPadu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Pomocí aplikace Fotky můžete prohlížet nebo upravovat fotografie a videa v knihovně Obrázky a na OneDrivu a importovat fotografie a videa. Aplikace Fotky obsahuje širokou škálu možností úprav pro vylepšení vašich fotografií, od automatických oprav až po pokročilé úpravy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Mobile Media Converter je bezplatný převodník videa a zvuku pro převod mezi populárními formáty médií pro stolní počítače, jako jsou MP3, Windows Media Audio (wma), Ogg Vorbis Audio (ogg), Wave Audio (wav), MPEG video, AVI, Windows Media Video ( wmv), Flash Video (flv), QuickTime Video (mov) ...
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. FFmpegYAG je pokročilé grafické uživatelské rozhraní pro populární nástroj pro kódování zvuku/videa FFmpeg .

  Přerušeno

  Zdá se, že projekt již není rozpracován. Poslední verzi, 0.7.6, vydanou v červenci, lze stále stáhnout ze serveru SourceForge

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Stellar Converter pro Audio Video je optimalizovaný a kompetentní migrátor mediálních souborů v kombinaci se skupinou významných funkcí, které dokončí konečnou konverzi bezchybným, ale snadným způsobem.
  1. Přidat soubory (PC)
  zobrazit více