Aplikace s funkcí „Vectorize raster images“

 1. Inkscape je vektorový grafický editor s otevřeným zdrojovým kódem, který má podobné funkce jako Illustrator, CorelDraw nebo Xara X a používá standardní formát souboru W3C Scalable Vector Graphics (SVG).
  Licence je CC-By-SA 3.0, protože používá obrázek Rizkyho Djatiho Munggarana (https://inkscape.org/~ridjam/%E2%98%85freedom-machine)
  zobrazit více
 2. Software pro návrh vektorové grafiky, který vám umožní vytvářet propracovanou grafiku, úžasná rozvržení a ilustrace - to vše v jednom super výkonném nástroji.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a mnoha dalšími formáty.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Navrhujte rychle a sebevědomě pomocí softwaru Adobe Illustrator. Propracované nástroje pro kreslení a typografii spolu s pokročilým ovládáním barev a kreativními efekty poskytují komplexní prostředí vektorové grafiky.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Unity je multiplatformní nástroj pro vývoj her, který byl od začátku navržen tak, aby usnadňoval tvorbu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. OpenToonz je animační program, který je bezplatnou verzí softwaru Toonz, animačního softwaru, který mimo jiné používá Studio Ghibli.
  GTS
  zobrazit více
 7. Gravit Designer je nástroj pro vektorovou grafiku bohatý na funkce. Jedná se o instalovatelnou desktopovou aplikaci. Je to také aplikace v prohlížeči pro ty, kteří to preferují. Má všechny konstrukční funkce, kterých si je tento autor v Inkscape vědom, bez posledních problémů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Vector Magic automaticky převádí bitmapové obrázky jako JPEG, GIF a PNG na ostré, čisté a škálovatelné vektorové umění EPS, SVG a PDF.
 9. potrace
  • Zdarma • Open Source
  • Mac
  • Okna
  • Linux
  • BSD
  Open source program, který transformuje bitmapy na vektorovou grafiku.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Online Vectorizer: Online převaděč rastru na vektor. Převeďte své obrázky (jpeg, jpg nebo png) na škálovatelné a jasné vektorové umění (svg).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Autotracer je bezplatný online vektorový vektor. Může převádět rastrové obrázky jako JPEG, GIF a PNG na škálovatelnou vektorovou grafiku (EPS, SVG, AI a PDF). Není nutná registrace ani e -mail.
 12. Převádějte bitmapové obrázky do monochromatických vektorových formátů. CR8tracer je bezplatné open-source GUI pro 'Potrace' Petera Selingera distribuované pod licencí General Public License GNU.
 13. GUI pro potrace používající Objective-C pro OS X 10.11.
 14. Software Revit BIM obsahuje funkce pro architektonický design, MEP a stavební inženýrství a stavebnictví. Revit podporuje multidisciplinární, kolaborativní proces návrhu.
  Snímek obrazovky
 15. CMS IntelliCAD® je plně kompatibilní kompatibilní CAD software. CMS IntelliCAD také nabízí úplnou sadu 2D a 3D AutoCAD® softwarově kompatibilních kreslících nástrojů! Je to nejchytřejší volba pro každého, kdo vytváří nebo komunikuje pomocí výkresů CAD.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více