Aplikace s funkcí „Capture Video“

 1. OBS Studio (také známý jako Open Broadcaster Software nebo OBS) je software pro streamování obrazovky a živé vysílání dostupný na více platformách včetně macOS, Windows a Linux.
 2. ShareX je bezplatný a otevřený zdrojový program, který vám umožní zachytit nebo zaznamenat jakoukoli část obrazovky a sdílet ji jediným stisknutím tlačítka. Umožňuje také odesílání obrázků, textu nebo jiných typů souborů do více než 80 podporovaných cílů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 3. JDownloader zjednodušuje a vylepšuje proces stahování souborů z webů, jako je YouTube nebo Mega. JDownloader nabízí stahování ve více paralelních proudech, rozpoznávání CAPTCHA a automatické extrahování souborů. Podporuje soubory CCF, RSDF a DLC.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje dodávaný adware. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  11. 3. 2019 na počítačích Mac [nejnovější aktualizace]
  zobrazit více
 4. Upravujte video rychleji než kdykoli předtím s výkonným a propojenějším Adobe Premiere® Pro CC. Desítky zbrusu nových funkcí zahrnují přepracovanou časovou osu, vylepšenou správu médií a efektivní třídění barev.
  Adobe Premiere Pro CC 2017
  zobrazit více
 5. SimpleScreenRecorder je rekordér obrazovky Linux, který podporuje X11 a OpenGL. Je snadno použitelný, bohatý na funkce a má grafické uživatelské rozhraní založené na Qt. Může nahrávat celou obrazovku nebo její část nebo nahrávat aplikace OpenGL přímo.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. 4k Video Downloader umožňuje ve vysoké kvalitě stahovat video, audio, titulky, kanály a seznamy skladeb z YouTube a ukládat je do počítače. Tento program je zdarma pro stahování videí a seznamů skladeb s maximálně 25 videi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Open Camera je aplikace Open Source Camera pro telefony a tablety Android. Funkce: Možnost automatické stabilizace, aby byly vaše snímky dokonale rovné, bez ohledu na to.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Vytvářejte videa na webu pomocí špičkového formátu H.264. Žádné vylepšení nebo technospeak, jen jiskřivé video v HD kvalitě s kompaktními velikostmi souborů ... pokaždé. Dvě stávající produkční předvolby (blog a web) a tři nové předvolby (YouTube, HD displej a Screencast.
  Camtasia Studio 9
 9. Výkonný nástroj pro přetaktování vaší grafické karty, který také obsahuje nástroje pro pořizování obrazovky a snímání videa, plus překryvy. Má nižší FPS zásah než Fraps a nabízí stejnou funkcionalitu. Verze beta obsahuje zvukové záznamy vedle pořizování videa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. VirtualDub je nástroj pro zachycení/zpracování videa pro 32bitové a 64bitové platformy Windows (98/ME/NT4/2000/XP/Vista/7), licencovaný pod licencí GNU General Public License (GPL).

  Přerušeno

  Zdá se, že projekt již není vyvíjen. Poslední verzi 1.10.4.35491, vydanou 27. října 2013, lze stále stáhnout ze serveru SourceForge

  Hlavní okno se vstupním a výstupním oknem
  zobrazit více
 11. Bandicam je lehký rekordér obrazovky pro Windows, který dokáže zachytit cokoli na obrazovce vašeho počítače. Umožňuje také zaznamenat určitou oblast na obrazovku počítače nebo zachytit hru využívající grafické technologie DirectX/OpenGL/Vulkan.
  Režim záznamu na obrazovku vám umožňuje nahrávat vše na obrazovku počítače a kreslit čáry, rámečky nebo zvýraznění během nahrávání.
  zobrazit více
 12. Lightworks je střihač, který poskytuje bezkonkurenční rychlost a flexibilitu, plně integrovaný s ostatními členy rodiny Complete Collaboration.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. CloudApp je nejlepší software pro úpravy a nahrávání obrazovky. Na obrazovku můžete zaznamenat cokoli a zachytit to do obrazu, GIF a videa ve vysokém rozlišení se zvukem. Cokoli, co vidíte - na vaší webové kameře, zákaznickém hovoru, Skype atd.
  Možnosti anotace snímku obrazovky
  zobrazit více
 14. Použijte fotoaparát svého telefonu Android jako bezdrátovou webovou kameru v PC nebo Mac. Nainstalujte si potřebné ovladače a používejte telefon s video aplikacemi Skype, MSN Messenger atd. Podporuje rozlišení až 4K. (Maximální rozlišení závisí na telefonu).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více