Aplikace s funkcí „Filtry videa“

 1. FFmpeg je open source projekt, který vyvíjí knihovny a programy pro zpracování multimediálních dat. FFmpeg je domovem libavcodec, knihovny kodeků využívané velkým spektrem programů, a libavformat, knihovny mux a demux pro kontejnery.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Shotcut je bezplatný open-source multiplatformní nelineární editor videa.
  Shotcut na Ubuntu
  zobrazit více


 3. Natron je open source, multiplatformní uzlová kompoziční aplikace. Je postaven na standardních open source technologiích, jako jsou OpenFX, OpenEXR, OpenColorIO a OpenImageIO.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Snapchat je nejrychlejší způsob, jak sdílet okamžik s přáteli. Vy určujete, jak dlouho si vaši přátelé mohou prohlížet vaši zprávu - stačí nastavit časovač až na deset sekund a odeslat. Budou mít tak dlouho, aby viděli vaši zprávu, a pak zmizí navždy.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Užijte si zábavu při úpravách videa s programem Write-on Video Ultimate. Rychle a snadno-nyní můžete pomocí aplikace Write-on Video vytvářet videa a skripty současně. Vytvářejte úžasné filmy a prezentace fotografií přímo na iPhonu a iPadu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. FFDShow
  • Zdarma • Open Source
  • Okna
  FFDShow je dekódovací filtr DirectShow pro dekomprimaci filmů DivX, XviD, H.264, FLV1, WMV, MPEG-1 a MPEG-2, MPEG-4.

  Přerušeno

  Od roku 2004 žádné vydání, nahrazeno výrazem „vyzkoušení“

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Kapwing je online editor video memů. Je to zdarma a velmi jednoduché na používání: stačí nahrát video, přidat text meme a stáhnout si mem. Rozesmějte lidi a rozšiřte povědomí o své značce!
 8. Vuo umožňuje tvůrcům médií vytvářet interaktivní animace, výstavy, představení a profesionální mediální projekty propojením jednoduchých stavebních bloků.
  Kompozice vyrobené ve Vuo
  zobrazit více
 9. Avisynth je skriptovací jazyk a kolekce filtrů pro jednoduché (a ne tak jednoduché!) Nelineární úlohy úprav videa. Rámuje video pro aplikace.
  Zatím žádné screenshoty