Aplikace s funkcí „Video Maker“

 1. VEGAS Pro využívá sílu umělé inteligence, aby vaše video produkce byla o dva kroky napřed.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Adobe Animate, dříve Adobe Flash Professional, je redakční prostředí (IDE), které dokáže vytvářet interaktivní řešení pro běh ve webových prohlížečích nebo pro stolní počítače.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. PowToon je prezentační software s tématy animovaných postav, rekvizit a skvělých přechodů, který vám umožní přetáhnout se k animované prezentaci a představit svůj produkt nebo službu poutavým a zábavným způsobem.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Quik od GoPro
  • Zdarma • Vlastní
  • Mac
  • Okna
  • Android
  • iPhone
  • Tablet Android
  • iPad
  Quik je nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak vytvářet úžasná videa - automaticky. Během několika sekund analyzuje vaše fotografie a videoklipy, aby našel ty nejlepší okamžiky, přidá nádherné přechody a efekty a synchronizuje vše v rytmu hudby.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Flixier je online nástroj pro úpravu videa s 1minutovým vykreslováním videa pro jakékoli video na jakémkoli počítači, efektivní komunikační funkce pro odesílání návrhů projektů ke kontrole nebo odhlášení bez nutnosti vykreslování a spolupráce s Dokumenty Google v reálném čase.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. S výrobcem videa simpleshow můžete jednoduchým a poutavým způsobem vysvětlit jakékoli složité téma.
 7. Umožněte komukoli vytvářet animovaná videa a další multimediální obsah bez odborných znalostí nebo grafických schopností pomocí obrovské mediální knihovny s více než 500 000 aktivy bez licenčních poplatků (videa, fotografie, ilustrace, hudba a zvuky).
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. V podstatě je to lehký hudební přehrávač, který má také možnost procházení složek, ekvalizér, možnost přechodu mezi skladbami a přehrávání videa. Stále nejpozoruhodnějšími funkcemi jsou zvukový vizualizér a snadná tvorba HD videa.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Jedinečný nástroj pro vytváření poutavého animovaného obsahu, který vypráví váš příběh. Vytvářejte animace ve stylu tabule rychle a snadno bez technického školení nebo know-how v oblasti designu. Vytvořte si vlastní stažením 7denní bezplatné zkušební verze služby VideoScribe.
  Zatím žádné screenshoty
 10. Animatron je snadno použitelný a výkonný online animátor HTML5, který umožňuje uživatelům vytvářet úžasné animace a videa přímo v prohlížeči.
  Možnosti exportu
  zobrazit více
 11. Ardesia je užitečný software pro použití vaší plochy jako Skicář. Můžete psát, označovat a mazat, samozřejmě také můžete používat plochu jako normální plochu. Také si můžete nahrávat plochu. Skvělé pro učitele a lektory.

  Přerušeno

  Podle webových stránek žádná nová verze od roku 2012, poslední hlášený problém byl 2015. Jen testováno v Ubuntu 18.04, nefunguje. Bylo také hlášeno, že nefunguje v Ubuntu 14.04.

  Ardesia na Ubuntu Lucid
  zobrazit více
 12. Movavi Video Suite je řešení typu vše v jednom pro správu vašich souborů tak, jak chcete: upravovat videa, převádět multimédia, nahrávat obrazovku, kopírovat a vypalovat disky a mnoho dalšího.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Bleskově vytvořte animaci tabule. Začněte s našimi profesionálně navrženými šablonami a použijte náš jednoduchý nástroj pro přetahování videa, který si přizpůsobíte.
  Snímek obrazovky
 14. Magisto
  Magisto je úžasná služba, která převezme vaše neupravené video a promění ho v krásně upravený a vytvořený klip, který je ideální pro sdílení. A to vše dělá jediným kliknutím.
 15. Animaker je aplikace pro tvorbu videa, kterou si uděláte sami, s inteligentní funkcí, která řeší rostoucí poptávku po tvorbě animovaného videa. Tento nástroj má patentovaný algoritmus pro zpracování videa ve studiové kvalitě během okamžiku.
  Snímek obrazovky