Aplikace s funkcí „Převést video na DVD“

 1. BurnAware je plnohodnotný, snadno použitelný vypalovací software, který umožňuje uživatelům zapisovat všechny typy souborů, jako jsou digitální fotografie, obrázky, archivy, dokumenty, hudbu a videa na disky CD, DVD a Blu-ray (včetně disků M- Disk).

  Bundleware

  Instalační program obsahuje dodávaný adware. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Zobrazit ikony BurnAware
  zobrazit více
 2. Freemake Video Converter je video konvertor, který umožňuje převádět videa na avi, wmv, mp4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, xBox), 3gp, rip dvd, extrahovat mp3, vypalovat DVD a Bluray, vytvářet prezentaci fotografií a vizualizaci zvuku, stříhat, připojte se, otáčejte a nahrajte videa, fotografie a hudbu na YouTube.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje OpenCandy. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Hlavní okno
  zobrazit více
 3. DVDStyler
  DVDStyler je multiplatformní bezplatná aplikace pro vytváření DVD pro vytváření profesionálně vypadajících disků DVD. Umožňuje nejen vypalování video souborů na DVD, které lze přehrávat prakticky na jakémkoli samostatném DVD přehrávači, ale také vytváření individuálně navržených nabídek DVD.
 4. Flick DVD
  DVD Flick si klade za cíl být jednoduchým, ale zároveň výkonným nástrojem pro tvorbu DVD. Může to trvat několik video souborů uložených ve vašem počítači a převést je na DVD, které se bude přehrávat na vašem DVD přehrávači, Media Center nebo sadě domácího kina.

  Přerušeno

  Od října 2015 se zdá, že projekt byl opuštěn a nainstalované verze nefungují. Poslední verzi, 1.3.0.7, vydanou v červnu 2009, lze stále stáhnout ze serveru SourceForge

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. AnvSoft Any Video Converter je nejznámější video konvertor pro převod video souborů mezi různými formáty, s vysokou rychlostí převodu a vynikající kvalitou videa.

  Varování

  Během aktualizace softwaru věnujte pozornost a zrušte zaškrtnutí políčka SpyHunter (nebezpečné) v části „vlastní instalace“.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. ConvertXtoDVD je snadno použitelná aplikace pro konverzi videa „jedním kliknutím“ pro převod a vypálení libovolného video souboru na DVD, například AVI (DivX, XviD), MKV (H.264 AVC), WMV, MPEG, MOV, Videa na YouTube (flash) a mnoho dalších.
 7. Stahujte videa z webů jako Youtube, Dailymotion, Google, Yahoo !, Metacafe, Spike, Megarotic, Yahoo !, CBS, Comedycentral, MyPlay, Globo, RTVE atd .; nyní má podporu pro více než 100+ webů pro sdílení videa.

  Bundleware

  Instalace může obsahovat programy třetích stran. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  Snímek obrazovky
 8. DevedeNG
  Převádí jakýkoli formát videa na DVD, takže jej můžete sledovat na jakémkoli DVD přehrávači ve vašem domě.
 9. AVStoDVD je flexibilní nástroj pro převod různých formátů médií do streamů kompatibilních s DVD a jejich vypalování na vysoce kompatibilní DVD s více stopami. Funkce: Editace videa/zvuku, kódování, DVD Authoring and Burning, DVD Menu Editor s přizpůsobitelnou nabídkou.
  Hlavní okno
  zobrazit více
 10. Free Video To DVD Converter převádí videa z jakéhokoli formátu videa na formát DVD a vypálí je na disk DVD, který lze přehrát na jakémkoli domácím přehrávači DVD.
 11. Cisdem DVD Burner dokáže vypalovat jakákoli videa na disk DVD, složku DVD nebo soubor ISO ve vysoké kvalitě a vysokou rychlostí. Integruje video editor, který vám umožní oříznout, oříznout, otočit, přidat efekty nebo vodoznak do videa.
  Přidat video
  zobrazit více
 12. Hamster Free Video Converter je nový skvělý převaděč videa, který převádí video převody na zábavu. Podporuje MPEG, AVI, FLV, WMV, 3GP, XviD, DivX, MKV, M2TS.
 13. Uspořádejte všechna svá videa na jednom místě. Přidávání videí je rychlé, snadné a automatické. Můžete procházet a získat rychlý přehled všech svých videí přímo z programu bez ohledu na to, kde jsou uložena. Přehrávání videí můžete začít přímo ze zobrazených miniatur.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Kigo Video Converter je vynikající software pro převod videa, který dokáže převádět video formáty z jednoho na druhý s perfektní výstupní kvalitou a vysokou rychlostí převodu.
 15. Úpravy videa v celé své kráse! Upravte domácí videa a fotografie na vyšší úroveň s tímto softwarem pro video s vylepšenými video efekty | Nero Video 11 Capture: Importujte video z digitálních fotografií, fotoaparátu, chytrých telefonů a videokamer k přehrávání nebo úpravám na počítači.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více