Aplikace s funkcí „Vizuální časová osa“

 1. ActivityWatch je aplikace, která automaticky sleduje, jak trávíte čas na svých zařízeních. Je to open source, nejprve ochrana osobních údajů, multiplatformní platforma a skvělá alternativa ke službám jako RescueTime, ManicTime a WakaTime.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Shotcut je bezplatný open-source multiplatformní nelineární editor videa.
  Shotcut na Ubuntu
  zobrazit více


 3. Ať už jste mezi schůzkami nebo ve frontě na latte, použijte Asanu k rychlému zachycení úkolů, úkolů, připomenutí a nápadů. Získejte aktualizace od spolupracovníků, organizujte pracovní úkoly a projekty nebo spravujte svůj denní seznam úkolů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Manuskript je open-source nástroj pro autory, s outlinerem, správou postav, vývojem zápletky, editorem bez rušivých vlivů atd. Outliner Uspořádejte si své myšlenky a úryvky hierarchicky. Uspořádejte je, jak chcete, reorganizujte je na cestách.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Sledujte využití počítače a pomocí shromážděných dat přesně označte čas. Automatické sledování využití počítače (8 jazyků), během dne může průměrný uživatel přepínat mezi aplikacemi více než 1000krát, což znamená, že ManicTime shromažďuje mnoho dat.
  Značka na časové období
  zobrazit více
 6. TheBrain vám pomůže uspořádat všechny vaše webové stránky, kontakty, dokumenty, e-maily a soubory do kontextové vizuální mapy. Položky jsou propojeny ve vizuální síti, která je navržena tak, aby napodobovala způsob, jakým přemýšlíte.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Proměňte svůj tým v distribuované, flexibilní a „do budoucna připravené“ pracoviště porozuměním přesně tomu, jak vaši zaměstnanci pracují, zefektivněním pracovních toků, správou vzdálených týmů a zvyšováním produktivity ve velkém.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. Kanban Tool je přední software pro vizuální správu založený na metodě Kanban, který pomáhá společnostem vizualizovat pracovní postup, sledovat průběh projektu a analyzovat a výrazně zlepšovat obchodní procesy.
  Kanban Tool - příklad desky - více plaveckých drah, více, vlastní sloupce.
  zobrazit více
 9. Užijte si zábavu při úpravách videa s programem Write-on Video Ultimate. Rychle a snadno-nyní můžete pomocí aplikace Write-on Video vytvářet videa a skripty současně. Vytvářejte úžasné filmy a prezentace fotografií přímo na iPhonu a iPadu.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 10. Movavi Video Editor má všechny nástroje, které vám pomohou být kreativní. Využijte vestavěné filtry, efekty, šablony titulů, samolepky, hudbu a zvuky a vytvořte si vlastní video příběh. Výsledky pak uložte v libovolném formátu nebo je nahrajte přímo na YouTube.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Writeaday je nová deníková aplikace pro moderní myslitele. Integruje sílu pruhů, ale ve formě vizuálního barevného přechodu. Existují stovky aplikací pro deníky - doslova stovky. Opravdu si myslíme, že pro tento žánr staré školy máme nový koncept.
  Každý den v týdnu je 1 barva duhy. Je to mocný koncept pruhů, ale ve formě barevného krásného přechodu.
  zobrazit více
 12. Sibelius je program pro hodnocení kritiků, vytvořený společností Sibelius Software (nyní součást Avid Technology) pro Microsoft Windows, OS X a historicky RISC OS.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Řízení projektů má obecně vysokou toleranci k selhání. Méně než třetina všech projektů byla v minulém roce úspěšně dokončena včas a v rozpočtu. Nemusí to tak být, nemělo by to tak být.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Flow-e
  E -mailový klient pro manažery a vlastníky malých podniků - mějte přehled o všem, aniž byste museli opustit doručenou poštu | Vizuální panel úloh pro váš e -mail: Kanban, Inbox Zero a Getting Things Done (GTD) přímo ve vaší doručené poště. Nejlepší alternativa IQTell.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 15. Pipedrive je účinný nástroj pro správu prodejních kanálů. Organizuje vaše potenciální zákazníky tak, abyste měli vždy skvělý přehled o prodejích, a důležité obchody nebudou vynechány. Pipedrive většinou používají malé náročné týmy.
  Pohled na potrubí
  zobrazit více