Sledujte videa společně Aplikace

 1. Metastream vám umožňuje sledovat internetová videa s přáteli. Synchronizuje média na webových stránkách, takže je můžete sledovat společně. Sledujte nebo poslouchejte společně: Zahajte relaci a pozvěte přátele sdílením kódu přítele.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. StreamParty je komunita, která vám umožňuje sledovat video streamy synchronizovaně se svými přáteli z celého světa ve více službách přímo na jejich webových stránkách.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Program Syncplay umožňuje vám a vašemu příteli/partnerovi/členovi rodiny sledovat souběžně stejný soubor videa na různých počítačích a na jiném místě synchronizací přehrávání přehrávačů MPC-HC, mpv, mplayer2 a VLC.
  Snímek obrazovky
 4. Watch2Gether umožňuje skupinám uživatelů sledovat synchronizovaná videa společně. Uživatelé mohou současně komunikovat prostřednictvím vestavěné chatovací místnosti a využívat webovou kameru a audio chat. Dostupné zdroje médií jsou Youtube, Vimeo, Dailymotion a Soundcloud.
 5. Kosmi je bezplatná aplikační a komunikační platforma v reálném čase, která nabízí hlasové, textové a video hovory spolu s hrami a aplikacemi, jako je SNES Party, NES Party, OpenArena, Poker, Virtual Cardtables, Synced YouTube a Cowatch Video.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Netflix Party je rozšíření pro Chrome pro vzdálené sledování Netflixu s přáteli, například pro filmové večery s někým speciálním na dálku. Synchronizuje přehrávání videa a přidává skupinový chat.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Hyperbeam je služba sdíleného procházení. Uživatelé si mohou do svého pokoje přivést jakékoli přátele a střídavě ovládat sdílený virtuální prohlížeč, což jim umožní společně navštívit jakýkoli web, který si přejí.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. CyTube je webová aplikace poskytující synchronizaci médií, chat a další pro libovolný počet kanálů. Server je napsán v JavaScriptu a běží na Node.JS.
  Hlavní strana
  zobrazit více
 9. Procházejte a sledujte pořady jako obvykle na Netflix.com nebo DisneyPlus.com s kýmkoli. Watch Party zajistí synchronizaci přehrávání všech s jistotou, že celá strana vidí totéž.

  Přerušeno

  Domovská stránka dolů

  Snímek obrazovky
 10. Rave je bezplatná aplikace pro iOS a Android, kde můžete sledovat Netflix, Disney+, YouTube, Prime Video a další s přáteli a přitom chatovat v dokonalé synchronizaci. Rave je k dispozici také pro Chromebooky, Android TV a brzy bude k dispozici pro Mac a Windows.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 11. Chtěli jste někdy sledovat video na YouTube nebo Vimeo současně se svými přáteli, kteří zrovna nesedí vedle vás? No, teď můžete!
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Webová aplikace, která umožňuje lidem sledovat stejnou věc současně na celém světě při interakci prostřednictvím videa a textu. V současné době podporuje Netflix, Amazon, YouTube, Vimeo, Crunchyroll atd.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 13. Sledujte synchronizovaná videa z Youtube, Dailymotion nebo Vimeo se svými přáteli až do 20. Všichni si prohlížejí stejné video ve stejnou dobu a mohou ho ovládat.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 14. Web, na kterém můžete společně s kýmkoli sledovat videa z YouTube a Twitche. Je to jako virtuální kino. To bylo inspirováno starým kinem používaným v Garry's Mod.
  Místnost s přehráváním videa z YouTube.