Aplikace s funkcí „Vodoznak“

 1. ImageMagick je softwarová sada pro vytváření, úpravu a skládání bitmapových obrázků. Dokáže číst, převádět a zapisovat obrázky v různých formátech (asi 100) včetně GIF, JPEG, JPEG-2000, PNG, PDF, PhotoCD, TIFF a DPX.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 2. Lightworks je střihač, který poskytuje bezkonkurenční rychlost a flexibilitu, plně integrovaný s ostatními členy rodiny Complete Collaboration.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Master PDF Editor je kompletní řešení pro úpravu souborů PDF a XPS. Můžete vkládat, upravovat, odebírat, kopírovat, přidávat obrázky nebo grafiku. Export, import, odebrání a změna rozložení stránky.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. iLovePDF je online služba pro práci se soubory PDF zcela zdarma a snadno se používá. Sloučit PDF, rozdělit PDF, komprimovat PDF, kancelář do PDF, PDF do JPG a další! S iLovePDF můžete: o Sloučit více souborů PDF do jednoho. o Rozdělte velké PDF do několika souborů.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 5. Převádět a přejmenovávat obrázky v dávkovém režimu Podpora JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF a JPEG2000 Změnit velikost, oříznout, změnit barevnou hloubku, použít barevné efekty, přidat text, vodoznak a efekty ohraničení Přejmenovat obrázky sekvenčním číslem Hledat a nahrazovat texty v souboru jména ...
 6. Wondershare PDFelement je profesionální nástroj PDF, který umožňuje uživatelům upravovat text, OCR, obrázky, objekty v PDF, sloučit nebo rozdělit soubor PDF, převádět PDF do MS Word, upravovat a vyplňovat formuláře PDF.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Able2Extract Professional je bezpečné, spolehlivé a multiplatformní řešení PDF pro všechny úkoly související s PDF ve vašem pracovním postupu, které šetří čas a zvyšuje produktivitu.
  Uživatelské rozhraní - úvodní stránka
  zobrazit více
 8. Muhimbi PDF Converter pro SharePoint
  • Okna
  • Online
  • Vlastní hostování
  • Microsoft SharePoint
  • Microsoft Office 365
  Technologie převodu PDF pro Sharepoint, Office 365, Java, .NET, PHP a Ruby.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. ARRI Webgate je cloudová služba pro správu videa a souborů, která je vhodná pro filmaře a producenty a podporuje je v postprodukčním procesu. Je to nástroj pro deníky/náběhy, recenze a schvalování.
  Přehrávač videa pro iPhone a iPad
  zobrazit více