Aplikace s funkcí „Windows Compatible“

 1. Deluge je plně vybavený klient BitTorrent pro Linux, Unix a Windows. Je napsán v pythonu, používá.
  Hlavní uživatelské rozhraní
  zobrazit více
 2. Navrhujte rychle a sebevědomě pomocí softwaru Adobe Illustrator. Propracované nástroje pro kreslení a typografii spolu s pokročilým ovládáním barev a kreativními efekty poskytují komplexní prostředí vektorové grafiky.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více


 3. Evince (nebo GNOME Document Viewer) je prohlížeč dokumentů pro více formátů dokumentů: PDF, Postscript, djvu, tiff, dvi, XPS, podpora SyncTex s gedit, komiksy (cbr, cbz, cb7 a cbt) a další. Podrobnosti najdete v části Podporované formáty dokumentů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Audacious je pokročilý audio přehrávač. Je zdarma, lehký, založený na GTK+, běží na Linuxu a mnoha dalších platformách *nix a je zaměřen na kvalitu zvuku a podporu široké škály zvukových kodeků. Winamp také podporuje několik vizuálních stylů.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. Průzkumník souborů (Windows 10), dříve známý jako Průzkumník Windows, je aplikace pro správu souborů, která je součástí verzí operačního systému Microsoft Windows od Windows 95 a výše. Někdy je označován jako Windows shell, průzkumník.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Lunacy je nativní aplikace pro Windows, která otevírá, upravuje a ukládá soubory .sketch. Stručně řečeno, je to dlouho očekávaný Sketch pro Windows. Řeší velkou bolest návrhových týmů pracujících na různých operačních systémech a zlepšuje proces přechodu od návrhu k vývoji.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 7. Implementace Adobe Flash Player s otevřeným zdrojovým kódem, navržená od základu tak, aby byla účinná na současném a (doufejme) budoucím hardwaru.
 8. SambaBox je integrované zařízení podnikové domény, které funguje bezchybně v prostředí Windows AD. SambaBox nabízí integrované DNS, DHCP, CA a SaltStack s webovou správou ve vysoce zabezpečeném prostředí.
 9. Acrylic WiFi Free v2.2 pro Windows je pokročilý skener Wi-Fi, který dokáže shromažďovat informace o WLAN v reálném čase a provádět analýzu sítě.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více