Aplikace s funkcí „Převod dokumentů aplikace Word do formátu PDF“

 1. LibreOffice je bezplatný a open-source kancelářský balík, který je kompatibilní s jinými hlavními kancelářskými balíčky a je k dispozici ve všech operačních systémech. Jedná se o nezávisle vyvinutou verzi sady OpenOffice.org. Kancelářský balíček obsahuje: ...
  LibreOffice Writer na Linuxu
  zobrazit více
 2. Microsoft Word, součást sady Microsoft Office Suite, ale prodávaný také jako samostatná aplikace, je textový procesor společnosti Microsoft.
  Nové zobrazení dokumentu
  zobrazit více


 3. ABBYY FineReader PDF je software OCR, který poskytuje bezkonkurenční přesnost rozpoznávání textu a možnosti převodu, což prakticky eliminuje přepisování a přeformátování dokumentů. Pro rozpoznávání textu je podporováno až 190 jazyků.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 4. Pandoc je knihovna Haskell pro převod z jednoho formátu značek na jiný a nástroj příkazového řádku, který tuto knihovnu používá.
  Snímek obrazovky
 5. Smallpdf je první software PDF, který se vám bude skutečně líbit. Perfektní brána k produktivním, přenosným a nákladově efektivním řešením správy dokumentů ve vašem každodenním životě.
  Smallpdf Desktop App
  zobrazit více
 6. WPS Writer, součást WPS Office , je spolehlivý a rychlý software pro zpracování textu, který je vysoce kompatibilní s aplikací Microsoft Word a umí číst a upravovat formáty DOC a DOCX.
  Zatím žádné screenshoty
 7. iLovePDF je online služba pro práci se soubory PDF zcela zdarma a snadno se používá. Sloučit PDF, rozdělit PDF, komprimovat PDF, kancelář do PDF, PDF do JPG a další! S iLovePDF můžete: o Sloučit více souborů PDF do jednoho. o Rozdělte velké PDF do několika souborů.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 8. Podniková edice LibreOffice vám poskytuje výkonné kancelářské sady na místě, které vám umožňují přístup k dokumentům, vytváření nového obsahu a spolupráci. Pro Windows, macOS, Linux, Android, iOS a Chrome OS.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. doPDF je bezplatný převodník PDF pro osobní i komerční použití. Pomocí doPDF můžete vytvářet soubory PDF výběrem příkazu „Tisk“ z prakticky jakékoli aplikace.
  hlavní okno doPDF
  zobrazit více
 10. OfficeSuite je multiplatformní kancelářský balík pro Windows PC, Android a iOS. Má výkonné moduly pro DOKUMENTY, SPREADSHEETS, PREZENTACE a soubory PDF. OfficeSuite je kompatibilní se soubory Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Adobe PDF.
  Dokumenty OfficeSuite běžící na Windows 10
  zobrazit více
 11. Fortnite Battle Royale je režim PvP pro 100 hráčů ve hře Fortnite: Save The World, který lze hrát zdarma. Jedna obří mapa. Bitevní autobus. Fortnite stavební dovednosti a zničitelné prostředí v kombinaci s intenzivním bojem PvP. Poslední stojící vyhrává.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. PDF Candy je online sada nástrojů PDF s 24 službami pro úspěšné zpracování souborů PDF. Služba je zdarma pro operace s jedním souborem a nevyžaduje účet.
  Prostředí webové aplikace; nezobrazují se všechny funkce.
  zobrazit více
 13. Doxillion je víceformátový převodník dokumentů a PDF a je nejrychlejším způsobem převodu souborů DOC, DOCX, PDF, WPS, Word, HTML, EPUB, MOBI a dalších.
 14. Převádějte soubory, jako jsou obrázky, videa, dokumenty, zvuk a další, do jiných formátů pomocí tohoto bezplatného a rychlého online převaděče.
  Domovská stránka
  zobrazit více
 15. All-in-one bezplatný online editor PDF, který nevyžaduje předplatné ani instalace! DeftPDF je bezplatný online nástroj, který usnadňuje úpravy a převádění PDF několika kliknutími!
  Obratná domovská stránka PDF
  zobrazit více