Aplikace s funkcí 'Youtube downloader'

 1. NewPipe je lehký front-end YouTube pro Android. Nepotřebuje YouTube API ani žádné služby Google Play, protože NewPipe pouze analyzuje web YouTube, aby získal potřebné informace.
  Trendy,
  zobrazit více
 2. JDownloader zjednodušuje a vylepšuje proces stahování souborů z webů, jako je YouTube nebo Mega. JDownloader nabízí stahování ve více paralelních proudech, rozpoznávání CAPTCHA a automatické extrahování souborů. Podporuje soubory CCF, RSDF a DLC.

  Bundleware

  Instalační program obsahuje dodávaný adware. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

  11. 3. 2019 na počítačích Mac [nejnovější aktualizace]
  zobrazit více
 3. Youtube-DLG je program pro stahování videí z YouTube a dalších webů.

  Přerušeno

  Projekt již není vyvíjen. Poslední verzi, 0.4, vydanou v červenci 2017, lze stále stáhnout z oficiálních webových stránek

  Hlavní okno
  zobrazit více
 4. Alternativní rozhraní frontend pro YouTube [Instance na invidio.us vytvořená Omarem Rothem byla uzavřena v září 2020.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 5. FreeTube je open source přehrávač YouTube pro stolní počítače vytvořený s ohledem na soukromí. Používejte YouTube bez reklam a zabraňte sledování Google pomocí cookies a JavaScriptu. K dispozici pro Windows, Mac a Linux díky Electron.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 6. Správce stahování multimédií pro Android, BSD, Linux a Windows.
  uGet
  zobrazit více
 7. 4k Video Downloader umožňuje ve vysoké kvalitě stahovat video, audio, titulky, kanály a seznamy skladeb z YouTube a ukládat je do počítače. Tento program je zdarma pro stahování videí a seznamů skladeb s maximálně 25 videi.
  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 8. ClipGrab je bezplatný downloader a převodník pro YouTube, Vimeo, Metacafe, Dailymotion a mnoho dalších online video serverů. Převádí stažená videa do formátů MPEG4, MP3 nebo jiných v jediném snadném kroku.

  Bundleware

  Výchozí instalační program Windows obsahuje Opencandy. Verze bez nabídek třetích stran je k dispozici v možnostech stahování.

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 9. Persepolis Download Manager je nástroj pro snadnější a rychlejší stahování s aria2 a vylepšený. - Podporuje HTTP (S) a FTP. - Persepolis automaticky konfiguruje aria2 pro maximální rychlost a má GUI pro snadnější používání.
  Persepolis na GNU/Linuxu
  zobrazit více
 10. Slimjet je rychlý, chytrý a výkonný webový prohlížeč založený na enginu Blink. Je postaven na open source projektu Chromium, na kterém je založen také Google Chrome.
 11. FrostWire je bezplatná otevřená aplikace pro sdílení souborů P2P BitTorrent a stahování souborů v cloudu v jednom. Je to vidlička LimeWire .

  Varování

  Na VirusTotal 26/66 AntiVirus označil instalační program jako škodlivý

  https://www.virustotal.com/gui/file/75b209b3bb747037792b6c7a10a0a123fab23ed4ed17b937c240ddc45ff8f6ee/detection

  Bundleware

  Jak uvádí VirusTotal, instalační program obsahuje Opencandy. Při instalaci buďte opatrní. https://www.virustotal.com/en/file/60a309e91ba1039c3527053867e0e210ff2e18628a01acc264d82430e6436889/analysis/

  Snímek obrazovky
  zobrazit více
 12. Nuclear je bezplatný program pro streamování hudby, který získává obsah z bezplatných zdrojů po celém internetu.
  Snímek obrazovky