Výběr posádky

Naše oblíbené aplikace

 • Windy

  Volný Web Android iPhone iPad Website

  Windy je intuitivní, rychlá, efektivní a nejpřesnější předpověď počasí, které důvěřují profesionální piloti, surfaři, vodáci, rybáři, kiteři, lovci bouří a meteorologové.

  Ať už sledujete tropickou bouři, blížící se nepříznivé počasí, plánujete výlet nebo jen potřebujete vědět, jestli bude tento víkend pršet, Windy vám poskytne nejaktuálnější předpověď počasí v okolí.

  Díky silné, plynulé a plynulé prezentaci je předpověď počasí opravdovým potěšením.

  28 různých vrstev počasí Od větru, teploty, tlaku až po Swell nebo CAPE index, s Windy budete mít všechny pohodlné vrstvy počasí přímo na dosah ruky.

  Všechny přední modely prognóz Porovnejte všechny hlavní modely prognóz najednou a rozhodujte se lépe. Windy nabízí globální modely ECMWF a GFS, plus lokální modely NAM a NEMS.

  Popisky map Windy vám umožňují přímo na mapě zobrazit pozorovaný vítr a teplotu, předpovídané počasí, letiště na celém světě, více než 1500 míst pro paragliding nebo blízké webové kamery.

  Plně přizpůsobitelné Přidejte své oblíbené vrstvy počasí do rychlé nabídky, přizpůsobte paletu barev na jakékoli vrstvě, v nastavení otevřete pokročilé možnosti. To vše dělá Windy nástrojem geeků počasí, které si vyberete.

  Widgety webových stránek a API Vložení mapy Windy nebo podrobné předpovědi pro jakékoli umístění na váš web nebo příspěvek na blogu nebo vytvoření vlastní aplikace nad Windy API.

  Větrná ikona
 • qZobrazit

  Zdarma webová stránka Mac Windows Linux

  qView je prohlížeč obrázků založený na Qt navržený tak, aby byl praktický a minimální, dostupný pro Windows, macOS a Linux

  qZobrazit ikonu
 • Alternativy Divvy

  Freemium Web Android iPhone Website

  Zjednodušte své výkazy obchodních nákladů pomocí Divvy. Odesílejte výkazy výdajů, rozpočet, refundujte zaměstnance a spravujte virtuální karty přímo z platformy Divvy.

  Divvy ikona
 • Zorin OS

  Web Freemium Linux

  Zorin OS je snadno použitelný operační systém založený na Linuxu navržený tak, aby byl váš počítač rychlejší, výkonnější a bezpečnější.

  Ikona OS Zorin
 • pracovní stanici Helio

  Zdarma Mac Windows Linux Android Tablet Tablet Webová stránka iPad

  Helio je lehký nástroj pro rychlostní malování hudby napříč platformami. Je vybaven lineárním sekvencerem s čistým uživatelským rozhraním, integrovaným řízením verzí pro synchronizaci projektů mezi zařízeními, export do midi a další.

  FUNKCE

  • K dispozici pro tablety a stolní počítače.
  • Bezplatný software s licencí GPL3, žádné reklamy, žádné nákupy v aplikaci.

  Ikona pracovní stanice Helio
 • Alternativy Omnisend

  Webové stránky Freemium

  Omnisend - platforma pro automatizaci marketingu elektronického obchodu, která vám pomůže prodat více. Kompatibilní s platformami Shopify a dalšími platformami elektronického obchodu.

  Všudypřítomná ikona
 • Alternativy pro iMazing

  Web Freemium Mac Windows

  Bezpečně zálohujte jakékoli zařízení iOS. Výkonný a uživatelsky přívětivý iMazing je prostě nejlepší správce zařízení iOS pro Mac a PC.

  Úžasná ikona
 • Na druhé straně

  Webové stránky Freemium

  Overleaf, dříve WriteLaTeX, je kolaborativní systém pro psaní a publikování, který umožňuje celý proces vytváření akademických prací mnohem rychlejší pro autory i vydavatele.

  Ikona na druhé straně
 • InVideo

  Webové stránky Freemium

  InVideo je profesionální tvůrce videa, který používá několik velkých značek jako CNN, CNBC, Amazon Webservices atd.

  Ikona InVideo
 • 0 AD

  Zdarma webová stránka Mac Windows Linux BSD

  0 AD je bezplatná open-source multiplatformní strategická hra v reálném čase (RTS) starověké války. Stručně řečeno, je to historicky založená válečná/ekonomická hra, která umožňuje hráčům znovu prožít nebo přepsat historii západních civilizací se zaměřením na léta mezi 500 př. N. L. A 500 n. L. Projekt je velmi ambiciózní a zahrnuje nejmodernější 3D grafika, detailní kresba, zvuk a flexibilní a výkonný vlastní herní engine.

  (Poznámka: Hra je stále ve fázi alfa a ještě zdaleka není plně dokončena, ale vyzkoušejte ji a pomozte vývojářům hry!)

  Ikona 0 n. L
 • DashThis

  Obchodní Web Self-hostované webové stránky

  DashThis poskytuje obchodníkům snadno použitelný, automatizovaný a atraktivní nástroj pro podávání zpráv. DashThis je integrován s více než 34 a více zdroji dat a je znám jako nejlepší v oboru, pokud jde o zákaznickou podporu.

  DashTato ikona
 • Chessvision.ai

  Web zdarma Android iPhone Android Tablet iPad ... Discord Web Chrome Reddit Firefox

  Automaticky analyzujte šachové pozice na libovolném webu a videu, které chcete.

  Rádi sledujete šachová videa od Bena Finegolda, Agadmatora, PowerPlayChess a dalších? Nyní můžete analyzovat, co a proč dělají - živě na videu! Přestaňte se divit „je f6 v této poloze dobré nebo ne“?

  Potřebujete tip při řešení šachových hádanek nebo analýze šachového diagramu? - Chessvision.ai je tu pro vás.

  Kliknutím na tlačítko rozšíření otevřete rozšíření. Vyberte požadované možnosti a klikněte na Skenovat! Pozice se otevře v lichess board analýze, kde můžete povolit engine, vidět hodnocení a jen hrát. Externí analýzu můžete také otevřít na Chess.com nebo lichess.org.

  Pomozte nám z obrázků udělat Chessvision.ai nejpřesnějším detektorem šachovnice. Pokud máte nějaké návrhy nebo jste si všimli jakýchkoli problémů, napište mi na [email protected]

  Na zdraví, Pawel

  Ikona Chessvision.ai
 • Upwork

  Obchodní Web Android iPhone Website

  Dříve oDesk a nyní se spojil s Elance, Upwork je jedním z nejoblíbenějších webů pro online freelancery.

  Upwork ikona
 • Libby

  Android iPhone Windows S Android Tablet iPad Website

  Seznamte se s Libby. Objevte e -knihy a audioknihy z místní knihovny. Přináší vám OverDrive.

  Věděli jste, že vaše místní knihovna obsahuje tisíce elektronických a zvukových knih? Můžete si je půjčit okamžitě a zdarma, a to pouze pomocí zařízení v ruce.

  1. Vylovte si kartu do knihovny
  2. Otevřete aplikaci Libby
  3. Najděte svou místní knihovnu
  4. Hledejte, ochutnávejte, půjčujte si, užívejte si

  Na nalezení a vypůjčení knihy stačí pár klepnutí. Libby má průlomovou vestavěnou čtečku elektronických knih a krásný přehrávač audioknih. Pokud chcete, můžete knihy posílat do Kindle ke čtení.

  Libby ikona
 • Ksnip

  Volný Mac Windows Linux Qt Website

  Ksnip je multiplatformní nástroj pro screenshoty založený na Qt, který poskytuje mnoho funkcí anotace vašich screenshotů.

  Ikona Ksnip
 • Lalal.ai

  Webové stránky Freemium

  LALAL.AI představuje nový a vylepšený způsob získávání vokálů a nástrojů z hudebních skladeb. Nová online služba využívá algoritmus strojového učení k přesné identifikaci a pečlivému oddělení vokálních a instrumentálních skladeb.

  Porovnali jsme všechny dostupné metody rozdělení zvuku a dokázali jsme, že ten náš je nejlepší. Kvůli objektivitě jsme některé z těchto metod vylepšili pomocí naší hudební databáze-vícestopých nahrávek studiové kvality (materiál, se kterým pracují zvukaři).

  200 GB tréninkových dat - toto číslo bylo během tréninku uměle zvýšeno až na neuvěřitelných 20 TB. 45 milionů parametrů neuronové sítě a pokročilé zpracování digitálního signálu. To vše za účelem využití síly AI ke zlepšení života milionů lidí - DJs, producentů, zpěváků, tanečníků, milovníků karaoke.

  Ikona Lalal.ai
 • Jmenování

  Freemium Web Software jako služba (SaaS) webové stránky

  Appointy je software pro plánování online, který vaší firmě pomůže růst a spravovat ji v jednom snadno použitelném a výkonném uživatelském rozhraní.

  Plánujte online Zákazníci si sami plánují 24x7, kdykoli a kdekoli

  Zvyšte produktivitu Zlepšete produktivitu zaměstnanců, spravujte více zaměstnanců a umístění

  Přilákejte zákazníky Sociální propagace prostřednictvím facebooku, twitteru a e -mailového marketingu

  Udržení zákazníků Porozumějte svým zákazníkům a provozujte věrnostní programy pro zákazníky

  Ikona jmenování
 • Quillnote

  Android F-Droid Website

  Dělejte si krásné poznámky k markdownům, kdykoli se budete cítit inspirováni. Umístěte je do sešitů a podle toho je označte. Uspořádejte si vytváření seznamů úkolů, nastavujte připomenutí a udržujte vše na jednom místě připojením souvisejících souborů.

  Quillnote je zcela zdarma a open-source. Nikdy vám nebude zobrazovat reklamy, žádat vás o zbytečná oprávnění ani nahrávat vaše poznámky kamkoli, aniž byste o tom věděli.

  S Quillnote můžete:

  • Dělejte si poznámky s podporou Markdown
  • Vytvořte si seznamy úkolů
  • Připněte své oblíbené poznámky na začátek
  • Skrýt poznámky, které nechcete, aby ostatní viděli
  • Nastavte si připomenutí událostí, které nechcete zmeškat
  • Přidejte hlasové záznamy a další přílohy souborů
  • Seskupte poznámky související do poznámkových bloků
  • Přidejte značky do poznámek
  • Archivujte si poznámky, které chcete mít z cesty
  • Hledejte v poznámkách
  • Synchronizace s Nextcloud (experimentální)
  • Zálohujte si poznámky do souboru zip, který můžete později obnovit
  • Přepínání mezi světlým a tmavým režimem
  • Vybírejte mezi několika barevnými schématy

  Ikona Quillnote
 • Obsahově

  Komerční webová stránka

  Systém pro správu obsahu, který umožňuje online publikování napříč platformami a více zařízeními. Podniky používají Contentful k publikování redakčního obsahu pro webové aplikace, mobilní aplikace a nakonec pro všechna připojená zařízení.

  Contentful je 1) backend pro doručování obsahu, 2) API pro načítání a manipulaci s obsahem a 3) webová aplikace, ve které redaktoři vytvářejí a organizují obsah. Úplný zásobník pro moderní publikování.

  Contentful se liší od většiny zavedených webových CMS, protože udržuje obsah oddělený od jeho prezentace a přináší obsah prostřednictvím elegantního rozhraní RESTful JSON API, což vývojářům umožňuje vytvářet vysoce přizpůsobené uživatelské prostředí.

  Uspokojivá ikona
 • Alternativy ShareDrop

  Volný Web Self-Hostitelem WebRTC Website

  ShareDrop je klon HTML5 služby Apple AirDrop. Umožňuje přenášet soubory přímo mezi zařízeními, aniž byste je museli nejprve nahrávat na jakýkoli server. Používá WebRTC pro bezpečný přenos souborů peer-to-peer a Firebase pro správu přítomnosti a signalizaci WebRTC.

  ShareDrop vám umožňuje odesílat soubory na jiná zařízení ve stejné místní síti (tj. Zařízení se stejnou veřejnou IP adresou) bez jakékoli konfigurace - jednoduše otevřete https://www.sharedrop.io na všech zařízeních a oni se navzájem uvidí. Umožňuje také odesílat soubory mezi sítěmi - stačí kliknout na tlačítko + v pravém horním rohu stránky a vytvořit místnost s jedinečnou adresou URL a sdílet tuto adresu URL s dalšími lidmi, kterým chcete poslat soubor. Jakmile tuto stránku otevřou v prohlížeči na svých zařízeních, uvidíte navzájem své avatary.

  Hlavní rozdíl mezi ShareDrop a AirDrop spočívá v tom, že ShareDrop vyžaduje k objevování dalších zařízení připojení k internetu, zatímco AirDrop žádné nepotřebuje - vytváří mezi nimi ad -hoc bezdrátovou síť. Na druhou stranu vám ShareDrop umožňuje sdílet soubory mezi mobilními (Android) a stolními zařízeními a také mezi sítěmi.

  Ikona ShareDrop
 • Alternativy LibreTorrent

  Web Android F-Droid pro Android zdarma

  LibreTorrent je torrent klient Free as in Freedom pro Android 4 a novější, založený na libtorrentu. Stahujte a sdílejte soubory přímo do svého zařízení.

  Ikona LibreTorrentKomentáře k výběru posádky

Echo echo ... Cítí se tu prázdný

Možná chcete být první, kdo odešle komentář?

Zaregistrujte se a přidejte komentář, je to jednoduché!