Skladujte to

Stock fotografie, vektory a clip art ... Oh My! Dokončete svůj projekt profesionální fotografií, abyste si mohli říkat vlastní. Většina, ne -li všechny, software fotobanky požaduje malý poplatek. Cenově dostupné, krásné a pohodlné. Zahrnuty jsou aplikace Desigh Inspiration, které vám pomohou začít nebo se uvolnit.

 • motosha

  Zdarma Mac Windows Linux Web Windows Mobile ... iPhone Chrome OS iPad PlayBook Web

  Motosha - Free Stock Photos je místo, kde mohou bloggerové, webmasteři a designéři bezplatně získávat vysoce kvalitní fotografie.

  ikona motosha
 • Alternativy k Freepik

  Webové stránky Freemium

  Freepik nabízí uživatelům vysoce kvalitní grafické návrhy: exkluzivní ilustrace a grafické zdroje pečlivě vybrané naším návrhářským týmem, abychom poskytli našim uživatelům skvělý obsah, který lze použít v osobních i komerčních projektech.

  Ikona Freepik
 • Alternativy Dribbble

  Freemium Web Android iPhone Android Tablet iPad Website

  Dribbble je zdroj pro objevování a propojení s designéry a kreativními talenty po celém světě.

  Dribbble je online komunita pro předvádění uměleckých děl vytvořených uživateli. Funguje jako platforma pro vlastní propagaci a vytváření sítí pro grafický design, webový design, ilustraci, fotografii a další kreativní oblasti. Byl založen v roce 2009 Danem Cederholmem a Richem Thornettem a stal se veřejně dostupným v roce 2010. Je to jedna z největších platforem pro designéry, kteří mohou sdílet svou práci online a přímo soutěžit se společností Behance, kterou vlastní Adobe-ta druhá je největší. Společnost je zcela vzdálená bez ústředí.

  Dribbble má systém členství pouze pro zvané, kde je rozdáváno několik pozvánek umělcům a designérům, aby je mohli volně distribuovat mezi svými vrstevníky. K dispozici je také služba předplatného Pro s přidanými funkcemi.

  Driblovat ikonu
 • Behance

  Freemium Web iPhone iPad Website

  Platforma Creative Professional. Přední světová platforma pro kreativní profesionály, kteří se chtějí zviditelnit a řídit svou kariéru.

  Ikona Behance
 • Wikimedia Commons

  Volný Web MediaWiki Website

  Wikimedia Commons je úložiště mediálních souborů, které zpřístupňuje veřejně dostupné a volně licencované vzdělávací mediální obsahy (obrázky, zvukové a videoklipy) všem ve svém vlastním jazyce.

  Ikona Wikimedia Commons
 • Alternativy LibreStock

  Volný Web Webové stránky

  Potřebujete fotografie, které můžete změnit, jak potřebujete? LibreStock hledá na různých fotografických webech obrázky, které jsou vydány pod CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication. To znamená, že fotografii můžete použít jakýmkoli způsobem, pokud budete dodržovat několik, velmi liberálních pravidel licence.

  Ikona LibreStock
 • Unsplash

  Volný Web iPhone iPad Website

  Dělejte, co chcete, fotografie ve vysokém rozlišení. Stahujte 10 nových bezplatných fotografií každých 10 dní. Prohledávejte archivy, vytvořte si účet a lajkujte fotografie.

  Zrušit úvodní ikonu
 • SmugMug

  Obchodní Web Android iPhone Website

  Místo pro vaše fotografie. Pro tebe. Vaše fotografie nikdy neměly sedět nečinně na kanálu nebo sbírat digitální prach na pevný disk. SmugMug je domovem fotografů, kteří věří, že fotografie mohou změnit svět, i když je tento svět jen váš vlastní.

  Uložte každou fotografii. Vybudujte si dokonalé portfolio. Prodávejte bezvadné výtisky.

  Ať už máte pro fotografii jakoukoli vizi, chceme vám jen pomoci.

  Ikona SmugMug
 • Flickr

  Freemium Mac Windows Web Android iPhone ... Web Chrome

  Online komunita pro sdílení fotografií a krátkých videí. Flickr vám pomůže zorganizovat obrovské množství fotografií, které máte, a nabízí vám, vašim přátelům a rodině způsob, jak o nich vyprávět příběhy.

  Ikona Flickr
 • Getty Images

  Komerční webová stránka

  Nabízíme vysoce kvalitní, různorodé a relevantní fotografie, stopáže, fotografie a redakční obrázky pro kreativní profesionály. Hledejte dnes.

  Ikona Getty Images
 • Pexels

  Volný Web Webové stránky

  Obrázky jsou zcela zdarma k použití pro jakýkoli právní účel.

  • Obrázky jsou zdarma pro osobní i komerční použití.
  • Fotografie můžete upravovat, kopírovat a distribuovat.
  • To vše bez vyžádání povolení nebo nastavení odkazu na zdroj. Uvedení zdroje tedy není vyžadováno.

  Všechny fotografie jsou ručně vybírány z fotografií nahraných našimi uživateli nebo pocházejí z bezplatných webových stránek s obrázky. Zajistíme, aby všechny publikované obrázky byly vysoce kvalitní a licencované pod CC0. Do naší databáze fotografií jsou přidávány pouze kreativní společné fotografie od spolehlivých fotografů a zdrojů jako Unsplash, Gratisography, Little Visuals a mnoha dalších.

  Ikona Pexels
 • CC Search

  Volný Web Chrome Opera Firefox Website

  Hledejte obsah bez práv nebo ve veřejné doméně na vybraných webech (včetně Google a YouTube).

  Ikona vyhledávání CC
 • Pixabay

  Web zdarma Android iPhone Android Tablet iPad Webové stránky

  Více než 1,6 milionu fotografií a videí bez licenčních poplatků sdílených naší velkorysou komunitou.

  Ikona Pixabay
 • 500px

  Freemium Windows Web Android iPhone Windows S ... Android Tablet iPad Software jako služba (SaaS) web

  500px vám umožní vytvářet ohromující profesionální portfolia fotografií, najít přátele, vyjádřit se a spojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Spoluzaložili ji Oleg Gutsol a Evgeny Tchebotarev na Halloween 2009 a 15 milionů uživatelů v září 2018.

  500px ikona
 • Shutterstock

  Komerční webová stránka

  Hledejte a vybírejte z milionů bezplatných obrázků, stock fotografií, sériových videí, vektorových obrázků a stock fotografií s vysokým rozlišením.

  Ikona Shutterstock

Obrázky, kliparty, vektory a gify, Oh My! Dokončete svůj projekt profesionální fotografií, abyste si mohli říkat vlastní.Komentáře k Stock That

Echo echo ... Cítí se tu prázdný

Možná chcete být první, kdo odešle komentář?

Zaregistrujte se a přidejte komentář, je to jednoduché!