Několik mých oblíbených Thangs (hlavní seznam)

Pozdravy. Vítejte. Nech nás začít.

Tento seznam vám přináší Nemesis. A tuto hudbu vám přináší WinkiesPlace.

„WinkiesPlays“, ... sestříhané na starou rozhlasovou reklamu uprostřed baseballové hry pro WinkiesPays - „zábavnou a přátelskou socialistickou párty, ke které se připojují všichni vaši přátelé. Na co čekáš? Připojit se k párty!!!' ;) {Sam Roberts hraje koksové pódium na Calgary Stampede - dav zpívá „SOCIALISMUS, to je jediná cesta!“ - "Vědí vůbec, co říkají?" někdo se diví s neuvěřitelně přímým a intenzivním dotazem přímo do mé tváře. Nejsem si jistý, co chtějí, ale zdá se, že moje nejnebezpečnější a nejtemnější duše je na řadě, protože jejich oči se do mě vrhly ze 600 stop nad hlavou. Sam Roberts od nás dnes večer něco chce, a mělo by to být samozřejmé, jednoduché, bez námahy, snadné jako zpívat společně s chytlavou malou písničkou, je to solidní pointa, vím to jistě, co to je ... nemám t nejhlubší.}

Jedeme ...

Tento seznam existuje z několika důvodů:

Především - snažím se připravit, publikovat, uvést na trh atd. Hudební projekt, na kterém jsem poslední chvíli pracoval. Cílem je vytvořit design trika spolu s rozumným biografem umělce a kvalitní „hotovou“ hudbou, aby projekt mohl být inzerován a financován a poté dokončen a zveřejněn pro vás, slavnou zainteresovanou veřejnost, aby se potopil trochu krvežíznivých zubů;), ale mám autismus a přidám a spoustu dalších vážně roztomilých postižení, které byly ... každopádně věci se dostanou do těžké doby, dokonce se všemi privilegii mých konkrétních identifikátorů, ať už jde o cokoli Jen se snažím udělat hovno co nejlépe a nejrychleji a nejúčinněji, jak dokážu.

Za druhé,

Snažím se migrovat na desktop Linux jako svůj hlavní počítač ASAP z Macu a použít tento seznam jako způsob, jak to udělat co nejplynulejší. Chci pouze spustit Windows a Mac VM v nastavení Linuxu - jen abych je měl k dispozici - koukání očí - ... tato migrace byla spuštěna a zastavena a zanechala nějakou verzi mého produktivního, kreativního já v nějakém pekelném prostředí limbo, připadá mému nervovému systému trochu jako to, co si představuji ze Shrikeho stromu ??? (vzhlédněte) a nabijte jeho uživatele.

Kritérium: (velmi drsné, ale také extrémně specifické lol) ... Multi Platform/Open Source/Privacy Focused as Possible Tool Kit

Sledujte, jak příběh přeskakuje odsud tam, z platformy na platformu, jako když Mario a Luigi pronásledují stále ustupující Peach.

... seznam probíhá. (aka podívejte se zpět ... nikdy nevíte, kde a kdy se příběh sám aktualizuje;) nejlepší je udělat ... cokoli chcete lol

 • Virtuální stroje

 • Protonu

  Webová stránka Steam zdarma pro Mac Linux

  Proton je nástroj pro použití s Malá ikona Steam Steam klient, který umožňuje spouštění her, které jsou exkluzivní pro Windows Malá ikona jádra Linuxu Linuxové jádro a Malá ikona macOS operační systémy macOS . Používá Ikona malého vína Víno, aby to usnadnilo.

  Většina uživatelů bude raději používat Proton poskytovaný samotným klientem Steam. Zdrojový kód je k dispozici, aby pokročilým uživatelům umožnil změnit Proton. Někteří uživatelé si například mohou přát použít jinou verzi vína s konkrétním názvem.

  Začínáme s Protonem ze služby Steam Play Ujistěte se, že jste přihlášeni do beta verze klienta Steam! Proton vyžaduje grafické ovladače, které jsou novější, než jaké jsou obvykle baleny ve většině distribucí; přečtěte si prosím seznam požadavků a rychlý start pro uživatele Ubuntu 18.04: https://github.com/ValveSoftware/Proton/blob/proton_3.7/PREREQS.md Instalujte a hrajte hry! Další informace naleznete v tomto příspěvku: https://steamcommunity.com/games/221410/announcements/detail/1696055855739350561

  Proton má DXVK, který lze použít jako primitivní HUD: https://github.com/doitsujin/dxvk#hud

  Ikona protonu
 • WineBottler

  Web Mac Wine zdarma

  WineBottler je aplikace pro správu a zabalení vašich aplikací Windows do pohodlných aplikací OS X. WineBottler vám pomůže se spuštěním programů Windows na OS X.

  Pomůže vám:

  • Správa aplikace pro Windows;
  • Zabalte aplikace pro Windows do aplikací OS X, připravených k distribuci;
  • Stáhněte a nainstalujte předkonfigurované programy pro Windows.

  Ikona WineBottler
 • Víno

  Volný Mac Linux Android Android Tablet BSD Website

  Spouštějte software Windows na Linuxu a dalších podporovaných systémech v pokročilém běhu Windows, nikoli v emulaci.

  Ikona vína
 • VirtualBox

  Zdarma web Mac Windows Linux BSD Solaris

  VirtualBox je výkonný virtualizační produkt x86 a AMD64/Intel64 pro podnikové i domácí použití. VirtualBox je nejen extrémně bohatý na funkce a vysoce výkonný produkt pro podnikové zákazníky, ale je také jediným profesionálním řešením, které je volně dostupné jako Open Source Software podle podmínek GNU General Public License (GPL) verze 2.

  V současné době běží VirtualBox na hostitelích Windows, Linux, Macintosh a Solaris a podporuje velké množství hostujících operačních systémů, mimo jiné Windows (NT 4.0, 2000, XP, Server 2003, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ), DOS/Windows 3.x, Linux (2.4, 2.6, 3.xa 4.x), Solaris a OpenSolaris, OS/2 a OpenBSD.

  Virtualbox je k dispozici ve 28 jazycích.

  Ikona VirtualBox
 • Knihy a články

 • Scribd

  Komerční web Android iPhone Android Tablet iPad ... Web Waze

  Scribd je sociální publikační web, kde desítky milionů lidí sdílejí originální spisy a dokumenty.

  Můžete odesílat dokumenty různých formátů a nastavit je jako soukromé nebo je může kdokoli zobrazit.

  4 jazyky: angličtina, španělština, portugalština (Brazílie), Scribd také obsahuje obchod Scribd, který vám umožní zakoupit tisíce různých elektronických knih.

  Ikona Scribd
 • Poznámky

 • Obsidian

  Zdarma osobní Mac Windows Linux Android iPhone ... Web Android Tablet iPad Web

  Výkonná znalostní báze, která funguje nad místní složkou souborů Markdown ve formátu prostého textu.

  Ikona obsidiánu
 • Textové editory

 • Sublime Text

  Zdarma osobní web Mac Windows Linux

  Sublime Text je propracovaný textový editor pro kód, html a prózu - jakýkoli textový soubor. Úhledné uživatelské rozhraní a mimořádné funkce si zamilujete.

  Sublime Text lze stáhnout a používat zdarma bez časového omezení, ale příležitostně se objeví výzva „požádat o“ zakoupení licence

  Vznešená ikona textu
 • Atomu

  Zdarma Mac Windows Linux Chrome OS BSD ... Webová stránka Electron / Atom Shell

  Rozšiřitelný textový editor pro různé platformy s bohatým ekosystémem doplňků a témat.

  Atom ikona
 • Visual Studio Code

  Volný Mac Windows Linux Chrome OS Website

  VS Code je více než jen editor kódu, poskytuje nástroje a rozšíření pro kompilaci, ladění, porovnávání, refaktorování a dokonce správu úložišť kódů v rámci vysoce přizpůsobeného vývojového prostředí.

  Ikona kódu Visual Studio
 • E-mailem

 • Alternativy k ProtonMail

  Freemium Linux Web Android iPhone iPad Website

  Zabezpečte e -mail naprosto bez kompromisů, který vám přinesli vědci z MIT a CERN.

  ProtonMail se sídlem ve Švýcarsku je součástí Švýcarska a naše servery se nacházejí ve Švýcarsku. Nacházíme se mimo jurisdikci USA a EU a všechna data uživatelů jsou chráněna přísnými švýcarskými zákony o ochraně osobních údajů.

  Nulový přístup Díky našemu šifrování typu end-to-end jsou vaše data již zašifrována v době, kdy se dostanou na naše servery. K vašim zprávám nemáme přístup, a protože je nemůžeme dešifrovat, nemůžeme je sdílet s třetími stranami.

  Zpětně kompatibilní ProtonMail funguje z jakéhokoli moderního webového prohlížeče, není co instalovat. Jsme také zpětně kompatibilní s dalšími poskytovateli e -mailů, takže můžete pokračovat v odesílání a přijímání e -mailů od přátel, kteří nepoužívají ProtonMail.

  Navždy zdarma Věříme, že soukromí je základním lidským právem a mělo by být dostupné pro každého. Proto nabízíme víceúrovňové ceny včetně bezplatné verze, kterou může použít kdokoli. Pojďme vrátit lidem soukromí!

  Plně anonymní Nezaznamenáváme IP adresy ani nevyžadujeme žádné osobní údaje k registraci. Přijímáme bitcoinové a hotovostní platby za placené účty, abychom zajistili naprosté soukromí i uživatelům placených účtů.

  Cross Platform ProtonMail funguje na všech zařízeních, včetně stolních počítačů, notebooků, tabletů a smartphonů. Je to tak jednoduché, jako navštívit náš web a přihlásit se. Nejsou k dispozici žádné doplňky ani aplikace k instalaci - jednoduše použijte svůj oblíbený webový prohlížeč.

  Ikona ProtonMail
 • Prohlížeče

 • Brave

  Zdarma Mac Windows Linux Android iPhone ... Android Tablet iPad Web Electron / Atom Shell

  Brave Web Browser je rychlý, bezplatný a bezpečný webový prohlížeč s integrovaným blokováním reklam*, sledováním a ochranou zabezpečení a optimalizovanými daty a výkonem baterie.

  *Co je to statečné nahrazení reklamy?

  Cílem Brave je zrychlit web, zastavit špatné reklamy a platit majitelům stránek. Jedním ze způsobů, jak toho plánujeme dosáhnout, je nahrazení reklam. Rovněž pozveme uživatele, aby financovali své peněženky a použili tyto prostředky k platbě vydavatelům svých oblíbených webů.

  Statečná ikona
 • Mozilla Firefox

  Zdarma Mac Windows Linux Android iPhone ... Tablet Android BSD iPad Snapcraft PortableApps.com Haiku Fire TV Web Gecko

  Bezplatný a otevřený webový prohlížeč pocházející z Mozilla Application Suite. Firefox je velmi rozšiřitelný a jsou k dispozici tisíce doplňků třetích stran.

  Firefox verze 60+ (Quantum) je v současné době rychlejší než Google Chrome a využívá méně paměti než Chrome. Ve srovnání s předchozími verzemi Firefoxu je verze Quantum dvakrát rychlejší, podporuje paralelismus a má intuitivnější uživatelské rozhraní.

  Ikona Mozilla Firefox
 • Hudební vydavatelství/Distribuce/Marketing

 • Alternativy k Bandzoogle

  Komerční webová stránka

  Bandzoogle usnadňuje vytváření krásných webových stránek kapely vhodných pro mobilní zařízení. Prodávat hudbu. Vytvořit blog. Přidejte tiskovou sadu, kalendář koncertů, fotogalerii a mnoho dalšího. Vše, co potřebujete pro skvělý web kapely, je integrováno.

  Ikona Bandzoogle
 • Alternativy k CDBaby

  Komerční webová stránka

  CD Baby, Inc. je online hudební obchod specializující se na prodej disků CD, vinylových desek a stahování hudby od nezávislých hudebníků spotřebitelům. Společnost je také digitálním agregátorem nezávislých hudebních nahrávek a distribuuje obsah několika online prodejcům hudby. CD Baby je jedním z mála zdrojů informací o fyzickém prodeji CD v nezávislém hudebním průmyslu.

  Prodávejte a streamujte svou hudbu na více místech „Prodej“ hudby dnes znamená něco jiného než před lety. Hudebníci musí vydělávat z více zdrojů příjmů, a proto CD Baby nabízí více příležitostí, jak vydělat peníze na vaší hudbě, než kterýkoli jiný distributor.

  Digitální distribuce Prodejte svou hudbu ve všech důležitých obchodech: iTunes, Apple Music, Spotify, Amazon, Google Play, Tidal, Deezer a v desítkách dalších. Vaši hudbu zveřejníme na iTunes během několika dní!

  Ikona CDBaby
 • Bandcamp

  Freemium Web Android iPhone Website

  Bandcamp pomáhá umělcům prodávat jejich hudbu a zboží přímo jejich fanouškům a pomáhá fanouškům objevovat novou hudbu a přímo podporovat ty, kteří ji dělají.

  Ikona bandcampu
 • OAuth

 • GitHub

  Freemium Mac Windows Web Android iPhone ... Web Android Tablet iPad Web

  GitHub je webová hostingová služba pro projekty, které používají Malá ikona Git Git systém kontroly revizí. Je napsán v Ruby on Rails vývojáři Logical Awesome Chrisem Wanstrathem, PJ Hyettem a Tomem Prestonem-Wernerem. GitHub nabízí jak komerční plány, tak bezplatné účty pro projekty s otevřeným zdrojovým kódem.

  Tento web poskytuje funkce sociálních sítí, jako jsou kanály, následovníci a síťový graf, který zobrazuje, jak vývojáři pracují na svých verzích úložiště.

  GitHub také provozuje web ve stylu pastebin na gist.github.com, wiki pro jednotlivá úložiště a webové stránky, které lze upravovat prostřednictvím úložiště git.

  GitHub má vestavěný, vysoce funkční nástroj pro sledování problémů.

  Ikona GitHub
 • Kancelářský oblek

 • Zoho

  Komerční webová stránka

  Zoho je online kancelářský balíček typu vše v jednom. Zoho se zaměřuje na podniky, zvyšuje vaši produktivitu a nabízí snadnou spolupráci v reálném čase. Zoho nabízí klid v duši díky vynikajícímu soukromí bez reklam a poskytuje mnoho online kancelářských nástrojů, včetně textového procesoru, tabulkového procesoru, prezentačního nástroje, hostované wiki, notebooku, CRM a e-mailu/webmailu

  Ikona Zoho
 • Domény

 • GoDaddy

  Komerční webová stránka

  Dedikovaný serverový hosting od GoDaddy zajistí špičkový výkon webů vašich klientů.

  Ikona GoDaddy
 • Web hosting

 • Alternativy k Hostinger

  Komerční webová stránka

  Hostingová služba od Hostinger UK vám poskytuje nejlepší bezplatný webhosting s PHP, MySQL, BW 100 GB, neomezený levný hosting a bezplatnou doménu.

  Nová generace bezplatného hostingu Poskytujeme spolehlivý a na funkce bohatý hosting s fanatickou podporou uživatelů! Provozuschopnost naší služby je 99,9% díky technologii cloud computingu, kterou používáme.

  Žádné reklamy ani bannery na vašich webech Žádné otravné bannery. Žádné otravné vyskakovací okna. Žádné textové odkazy. Žádné povinné zveřejňování na fóru. Vaše webové stránky budou navždy 100% bez reklam.

  Super snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek I počítačoví nováčci mohou s naším vlastním nástrojem pro tvorbu webových stránek vytvořit působivě vypadající web! Vytváření webových stránek nebylo nikdy jednodušší!

  Podpora PHP a MySQL Podporujeme PHP a MySQL bez jakýchkoli omezení. Náš PHP engine obsahuje všechny funkce a funkce, které potřebujete. Můžete přepnout na libovolnou verzi PHP jediným kliknutím a spravovat databáze pomocí nástroje phpMyAdmin.

  Software Auto Installer Plně funkční a profesionálně vypadající web lze nastavit během několika minut. Pouhými několika kliknutími můžete nainstalovat Wordpress, Joomla, PrestaShop, phpBB, Drupal a mnoho dalších skriptů.

  Úžasný program doporučení Pozvěte své přátele, aby se zaregistrovali na Hostinger a získali skvělé dárky, jako je bezplatná registrace domény, bezplatný upgrade plánu hostingu na „Premium“ nebo „Business“ nebo platby v rozmezí od 3 £ do 60 £.

  Ikona Hostinger
 • Online portfolia

 • DeviantArt

  Freemium Web Android iPhone iPad Website

  DeviantArt je největší online sociální komunitou pro umělce a nadšence do umění.

  Ikona DeviantArt
 • 500px

  Freemium Windows Web Android iPhone Windows S ... Android Tablet iPad Software jako služba (SaaS) web

  500px vám umožní vytvářet ohromující profesionální portfolia fotografií, najít přátele, vyjádřit se a spojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Spoluzaložili ji Oleg Gutsol a Evgeny Tchebotarev na Halloween 2009 a 15 milionů uživatelů v září 2018.

  500px ikona
 • Výroba videoher

 • Poslech hudby

 • Roon

  Komerční Mac Windows Linux Android iPhone ... Web Synology Cloud Station

  Hudební přehrávač pro milovníky hudby.

  Při přechodu z fyzických na digitální média se něco ztratilo. Máme více pohodlí než kdy jindy, ale žádný pocit vzrušení nebo zapojení.

  Roon se dívá na vaši hudbu a vyhledává fotografie, životopisy, recenze, texty a data koncertů a navazuje spojení mezi umělci, skladateli, umělci, dirigenty a producenty.

  Získáte prohledávatelný a procházitelný časopis o vaší hudbě.

  Milovníci hudby mají obsah z mnoha zdrojů, často získaný během let sbírání. Roon vaši hudbu identifikuje a poté ji vylepšuje o nejnovější metadata.

  Milovníci hudby mají všechny druhy zvukových zařízení pro různé druhy poslechu. Roon tato zařízení detekuje a každému z nich streamuje optimální rozlišení zvuku.

  Užijte si hudbu místo správy zvukového zařízení.

  Roon ikona
 • TIDAL

  Komerční web Android iPhone iPhone Android Tablet iPad Web

  Tidal je první hudební službou na světě s kvalitou zvuku High Fidelity, hudebními videi ve vysokém rozlišení a Curated Editorial hudebními novináři, umělci a odborníky, díky čemuž získáte jednoduše vynikající zážitek.

  TIDAL ikona
 • Hraní

 • itch.io

  Volný Mac Windows Linux Web Android ... Android Tablet Website

  Online herní trh a komunita. Také aplikace, která spravuje stahování a aktualizaci her získaných prostřednictvím webových stránek.

  ikona itch.io
 • Lutris

  Volný Linux Web Webové stránky

  Lutris je open source herní platforma pro GNU/Linux. Umožňuje vám shromažďovat a spravovat (instalovat, konfigurovat a spouštět) všechny vaše hry získané z jakéhokoli zdroje v jednom rozhraní.

  Ikona Lutris
 • Ludo

  Zdarma webová stránka Mac Windows Linux

  Ludo je emulátorový frontend schopný spouštět retro videohry. Ludo neemuluje samotné konzoly, ale dělá to prostřednictvím emulátorových pluginů nazývaných libretro jádra. Jádra Libretro jsou dobře známé emulátory (jako Snes9x nebo Genesis Plus GX nebo PCSX) odstraněné z jejich uživatelského rozhraní. Obsahují pouze logiku specifickou pro konzolu.

  Oddělení frontendu od logiky emulace má následující výhody: Vývojáři frontendu musí kódovat uživatelské rozhraní pouze jednou Vývoj nové funkce frontendu může být přínosem pro všechny emulátory najednou Vývojáři emulátoru mohou těžit ze zralého uživatelského rozhraní bez jeho kódování Hráči mohou konfigurovat emulátory vše najednou Uživatelské rozhraní, konfigurace a úložiště jsou konzistentní napříč emulátory

  Z pohledu hráče je Ludo univerzálním prohlížečem a hráčem retro her. Nabízí herní zážitek optimalizovaný pro televizi a joypady, ale lze jej použít i na tradičním PC s klávesnicí.

  Jak se Ludo liší od RetroArch? Ludo zůstane menší než RetroArch pouze implementací základních funkcí a zacílením na méně platforem. Nepřidáváním pokročilých funkcí se snažíme zajistit stabilní frontend pro začátečníky v systémech Windows, Mac OSX a Linux. Některé možnosti návrhu se liší, například podporujeme méně jader a vybíráme jádra pro uživatele. Jádra jsou zabalena do frontendu, takže ke spuštění hry není potřeba žádný další krok.

  Ikona Ludo
 • Bezpečnostní

 • Bitwarden

  Freemium Mac Windows Linux Web Android ... iPhone Android Tablet iPad Samoobslužný prohlížeč Microsoft Edge Vivaldi Chrome Microsoft SQL Server Tor Balíček prohlížečů Safari F-Droid Cloudron Opera Mono Brave Firefox Web

  Bitwarden je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob uložení vašich přihlašovacích údajů a hesel na všechna vaše zařízení (iOS, Android, Chrome, Firefox, Opera, Windows, Mac, Linux a další). Bitwarden je ZDARMA a open source.

  Bitwarden ikona
 • OS

 • Pop! _OS

  Web Linux zdarma

  Pop! _OS je operační systém pro STEM a kreativní profesionály, kteří používají svůj počítač jako nástroj k objevování a tvorbě. Uvolněte svůj potenciál na bezpečném a spolehlivém softwaru s otevřeným zdrojovým kódem. Na základě vaší výjimečné zvědavosti cítíme, že toho máte hodně.

  Ikona Pop! _OS
 • Audio/hudební produkce

 • Renoise

  Komerční web Mac Windows Linux

  Renoise je moderní digitální zvuková pracovní stanice (DAW) založená na dědictví a vývoji softwaru trackeru. Jeho primárním využitím je kompozice hudby pomocí zvukových samplů, soft syntezátorů a efektových plug-inů. Je také schopen rozhraní s MIDI vybavením. Hlavní rozdíl mezi Renoise a jiným hudebním softwarem je charakteristický vertikální sekvencer časové osy používaný sledovacím softwarem.

  Ikona Renoise
 • Výroba obrázků/fotografií

 • GIMP

  Zdarma Mac Windows Linux BSD Snapcraft ... FLATHUB PortableApps.com Haiku AmigaOS Web

  GIMP je bezplatný program pro takové retuše fotografií, kompozici obrázků a vytváření obrázků. V zásadě je to nejbližší věc k Photoshopu, kterou můžete získat zdarma.

  Ikona GIMPKomentáře k několika z mých oblíbených Thangs (hlavní seznam)

RogueScholar
· Před 13 dny · Ochotný Není užitečné Nahlásit jako spam

Očividně jste tak kreativní a zajímavý člověk ... prosím, prosím, prosím, vymažte GoDaddy z tohoto seznamu, ať se mi to líbí! Pokud potřebujete registraci domény, odpověď je Porkbun. Služby DNS? Cloudflare. Kolokovaný server HTTP? Uf, skutečně žumpa IaaS, ale myslím, že o DailyRazor mám nejméně špatných věcí, předpokládám.

Budu na tebe dohlížet; vzbudil jsi mou zvědavost.

odpověď
Zaregistrujte se a přidejte komentář, je to jednoduché!