Alternativy Adobe Photoshop Elements

  Adobe Photoshop Elements je popsán jako „kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete obyčejné fotografie udělat výjimečnými; vyprávějte poutavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie 'a je oblíbenou aplikací v kategorii Fotografie a grafika. Pro Adobe Photoshop Elements existuje více než 100 alternativ pro různé platformy, včetně Windows, Mac, Online / Web-based, Android a iPhone. Nejlepší alternativou je GIMP , který je bezplatný i open source. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je Adobe Photoshop Elements, jsou Krita (zdarma, open source), Adobe Photoshop (placené), Paint.NET (zdarma osobní) a Affinity Photo (placené).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 7. září 2021

  1. GIMP

   GIMP

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Mac
   • Okna
   • Linux
   • BSD
   • Snapcraft
   • FLATHUB
   • PortableApps.com
   • Haiku
   • AmigaOS
   GIMP je bezplatný program pro takové retuše fotografií, kompozici obrázků a vytváření obrázků. V zásadě je to nejbližší věc k Photoshopu, kterou můžete získat zdarma.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Názory GIMP vs Adobe Photoshop Elements
   Většina uživatelů si myslí, že GIMP je skvělou alternativou k Adobe Photoshop Elements.
   Gu
   V době, kdy je vaše peněženka prázdná, potřebujeme programy, jako je tento, abychom mohli sdílet a kdo ví, prodávat naše znalosti. Jinými slovy; abych tě zase dostal na trať. ;)
   Pozitivní komentářpřed více než 1 rokem

   0
   Gu
   Dokáže přesně všechno, co prvky Photoshopu, ve skutečnosti dokonce více, než co dokážou prvky ps
   Pozitivní komentářasi před 2 lety

   0
  2. Krita je profesionální bezplatný a open source (FOSS) malířský program. Je vytvořen umělci, kteří chtějí vidět dostupné umělecké nástroje pro každého s konceptuálními malbami, texturami a matnými malíři, ilustracemi a komiksy.
   Hlavní okno
   zobrazit více


  3. Adobe Photoshop je komerční editor obrázků, který nastavuje standard v kreativní ilustraci a projekční práci se sofistikovaným pracovním postupem založeným na vrstvách a robustní, profesionální sadou funkcí.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Někteří uživatelé si myslí, že Adobe Photoshop je skvělou alternativou k Adobe Photoshop Elements, někdo ne.
  4. Paint.net je bezplatný a velmi schopný software pro úpravu obrázků pro Windows. Skvělá alternativa k Photoshopu pro lidi, kteří nepotřebují vše, co PS nabízí.
   Snímek obrazovky
  5. Affinity Photo je profesionální, plně vybavený editor rastrové grafiky. Práce v aplikaci Affinity Photo je vždy živá a můžete ji posouvat a přibližovat rychlostí 60 snímků za sekundu, s živými náhledy a nedestruktivní aplikací.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Téměř každý si myslí, že Affinity Photo je skvělou alternativou k Adobe Photoshop Elements.


  6. Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a mnoha dalšími formáty.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  7. Vytvářejte neuvěřitelné fotografie kdekoli se zcela novým Lightroom CC a 1 TB cloudového úložiště. Získejte výkonné funkce úprav na jakémkoli zařízení v novém, snadno použitelném rozhraní.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  8. MyPaint je rychlý malovací program s důrazem na použití na celou obrazovku. Umožňuje vám soustředit se na umění místo na program. Na svém plátně pracujete s minimem rušivých vlivů a rozhraní vyvoláváte, jen když ho potřebujete.
   Rozhraní 0.9.0
   zobrazit více
  9. Pixlr® usnadňuje transformaci každodenních obrázků na ohromující umělecká díla. Ať už na své fotografie aplikujete rychlou opravu nebo přidáváte osobní dojem pomocí efektů, překryvů nebo okrajů, Pixlr má vše, co potřebujete k tomu, aby byly vaše chvíle krásné.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  10. Pixelmator je výkonný, krásný a snadno použitelný editor obrázků. Díky elegantnímu a efektivnímu rozhraní s jedním oknem se zaměřuje spíše na obrázky, které upravujete, než na to, co je kolem nich.
   Pixelmator Pro
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 137 alternativ