Alternativy Animoto

  Animoto je popisováno jako „videa - hudební videa pro vaše obrázky, videoklipy a obrázky“ a jedná se o web v kategorii Sociální sítě a komunikace. Animoto má více než 50 alternativ, nejen webové stránky, ale také aplikace pro různé platformy, včetně Windows, iPhone, Android a iPad. Nejlepší alternativou je VirtualDub , který je bezplatný i open source. Další skvělé stránky a aplikace podobné Animoto jsou Wondershare Filmora (Freemium), Animation Desk (Freemium), Write-on Video (placené) a Hitfilm Express (zdarma).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 29. srpna 2021

  1. VirtualDub

   VirtualDub

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Okna
   • PortableApps.com
   VirtualDub je nástroj pro zachycení/zpracování videa pro 32bitové a 64bitové platformy Windows (98/ME/NT4/2000/XP/Vista/7), licencovaný pod licencí GNU General Public License (GPL).

   Přerušeno

   Zdá se, že projekt již není vyvíjen. Poslední verzi 1.10.4.35491, vydanou 27. října 2013, lze stále stáhnout ze serveru SourceForge

   Hlavní okno se vstupním a výstupním oknem
   zobrazit více
   Názory VirtualDub vs Animoto
   klady, zápory a nedávné komentáře
   Gu
   Nevytváří automatické prezentace, to je hlavní účel animotos
   Negativní komentářtéměř před 4 lety

   3
  2. Nejsnadněji použitelný software pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy vám umožňuje bezproblémové spojování videoklipů, hudby a textu, používání efektů a získání profesionálně vypadajícího domácího filmu během několika minut.
   Snímek obrazovky


  3. Animation Desk je perfektní nástroj pro animaci, storyboarding a skicování. Je to aplikace, kterou milují profesionální i amatérští animátoři, Youtubers a mnoho milovníků umění. Nakreslete od začátku animaci mezi snímky nebo vytvářejte animace pro videa, obrázky, vrstvy PSD.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  4. Užijte si zábavu při úpravách videa s programem Write-on Video Ultimate. Rychle a snadno-nyní můžete pomocí aplikace Write-on Video vytvářet videa a skripty současně. Vytvářejte úžasné filmy a prezentace fotografií přímo na iPhonu a iPadu.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  5. Zdarma software pro úpravu videa a kompozici videa v jednom s možností zakoupení fx-packů.
   Snímek obrazovky


  6. PowToon je prezentační software s tématy animovaných postav, rekvizit a skvělých přechodů, který vám umožní přetáhnout se k animované prezentaci a představit svůj produkt nebo službu poutavým a zábavným způsobem.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  7. Adobe Premiere Elements

   Adobe Premiere Elements

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Mac
   • Okna
   Neuvěřitelné filmy, bez námahy! Software Adobe Premiere Elements poskytuje výkonné, automatické možnosti úpravy filmů; efekty profesionální kvality; rychlé a snadné sdílení; a více. A nyní si užijte kompletní řešení pro videa, ať už používáte Windows nebo Mac OS.
   Zatím žádné screenshoty
  8. VideoPad je software pro úpravu videa a vytváření filmů, který vám umožňuje upravovat video a filmy. VideoPad je plně vybavený editor videa pro vytváření videí v profesionální kvalitě během několika minut na PC/Mac. Více než 50 vizuálních efektů, přechodů, zvukové knihovny a dalších.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  9. Pinnacle Studio je nelineární softwarová aplikace pro střih videa, přední nástroj pro domácí střih videa zaměřený na spotřebitelský trh Windows.
   Zatím žádné screenshoty
  10. Flixier je online nástroj pro úpravu videa s 1minutovým vykreslováním videa pro jakékoli video na jakémkoli počítači, efektivní komunikační funkce pro odesílání návrhů projektů ke kontrole nebo odhlášení bez nutnosti vykreslování a spolupráce s Dokumenty Google v reálném čase.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 87 alternativ