Alternativy Antergos

  Antergos je popisován jako „, protože jeho otec Arch Linux je distribucí s postupným vydáváním“ a je oblíbenou aplikací v kategorii OS & Utilities. Existuje více než 100 alternativ k Antergos pro různé platformy, včetně Linuxu, řešení s vlastním hostitelem, Mac, Windows a Raspberry Pi. Nejlepší alternativou je Manjaro Linux , který je bezplatný i open source. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je Antergos, jsou Arch Linux (zdarma, open source), Fedora (zdarma, open source), základní OS (zdarma, open source) a macOS (zdarma).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 13. června 2021

  1. Manjaro je uživatelsky přívětivá distribuce Linuxu založená na nezávisle vyvinutém operačním systému Arch.
   Manjaro 19.0 Kyria (Xfce)
   zobrazit více
   Názory Manjaro Linux vs Antergos
   Téměř každý si myslí, že Manjaro Linux je skvělou alternativou k Antergosu.
   Gu
   založené na archlinuxu, offline instalace, přátelštější než antergos
   Nejlepší pozitivní komentář před více než 4 lety

   6
   JohnFastman325101
   JohnFastman Manjaro a Antergos jsou distribuční systémy Linux založené na Arch, které nabízejí více desktopových prostředí. Manjaro je však leštěnější, uživatelsky přívětivější a s lepší podporou komunity. Svět je pro oba dost velký, ale je těžké pochopit, proč by Manjaro neměl být první volbou mezi nimi.
   Nejlepší pozitivní komentář před více než 4 lety

   6
   SL
   Sandro_Linux Mám rád Manjaro jako alternativu k Antergosu, protože je založen na Arch a velmi snadno se používá
   Pozitivní komentářPřed 3 měsíci

   0
   ar
   armandaneshjoo Nejlepší distro založené na Arch
   Pozitivní komentářpřed více než 1 rokem

   0
   Gu
   Za předpokladu, že někdo používá Antergos, protože chce distribuci Arch se snadnou instalací, to zní přesně jako Manjaro.
   Pozitivní komentářpřed více než 1 rokem

   -1
   Gu
   Další distribuce podobná archivu, která přichází se snadným instalačním programem.
   Pozitivní komentářtéměř před 2 lety

   1
  2. Arch Linux je nezávisle vyvinutá distribuce GNU/Linux optimalizovaná pro i686 a x86_64 zaměřená na kompetentní uživatele Linuxu. Používá pacman, svého domácího správce balíčků, k poskytování aktualizací nejnovějších softwarových aplikací s plným sledováním závislostí.
   arch s pracovní plochou KDE 4.4
   zobrazit více
   Názory Arch Linux vs Antergos
   Většina uživatelů si myslí, že Arch Linux je skvělou alternativou k Antergosu.
   Gu
   Je to nejbližší alternativa k Antergosu. Někteří říkají a já naprosto souhlasím, že Antergos byl jen instalační program Arch. Proč tedy nepoužívat čistý Arch?
   Pozitivní komentářpřed více než 2 lety

   4
   Gu
   Na rozdíl od Antergosu je Arch téměř „plug and play“, protože vyžaduje instalaci z CLI a zdlouhavý proces konfigurace; existují však instalační programy jako AL Installer, Anarchy Linux nebo Arch Labs, které tyto požadavky do značné míry splňují
   Negativní komentářpřed více než 1 rokem

   3
   Gu
   Má podobnosti, ale čistý Arch je třeba nainstalovat pomocí příkazového řádku nebo skriptů, zatímco Antergos má instalační program CNCHI, který byl zcela grafický. Arch je také velmi manuální a není tak uživatelsky přívětivý, jak se snaží být.
   Negativní komentářtéměř před 2 lety

   3
   al
   alexandredarochacelestino Prostě patriarcha Antergos a Manjaro.
   Pozitivní komentářtéměř před 2 lety

   1


  3. Fedora Project je otevřeně vyvinutý projekt navržený společností Red Hat Enterprise Linux , otevřený pro obecnou účast, vedený meritokracií, sledující soubor cílů projektu.
   Fedora 23 (GNOME)
   zobrazit více
   Názory Fedora vs Antergos
   Většina uživatelů si myslí, že Fedora je skvělou alternativou k Antergosu.
   Gu
   Může to být alternativa, ale Fedora není rolovací vydání jako Arch, ale lze to považovat za krvácející hranu distro. Ve srovnání s Archem ne tolik, ale je to něco, co stojí za zmínku.
   Pozitivní komentářpřed více než 2 lety

   3
   Re
   RemovedUser Pokud nejste opravdu v ekosystému Arch a jste závislí na věcech, jako je AUR nebo model s postupným uvolňováním, je Fedora skvělou alternativou, která je jak aktuální, tak extrémně stabilní.
   Pozitivní komentářpřed více než 2 lety

   2
  4. elementary OS je bezplatný, rychlý a esteticky příjemný operační systém založený na Ubuntu .
   Spouštěcí obrazovka
   zobrazit více
   základní názory OS vs Antergos
   Tato alternativa je sporná. elementární OS je stále legitimní alternativou k Antergosu, ale může mít problémy, které někteří uživatelé považují za důležité.
   Gu
   Není to krvácející hrana a distribuce postupných vydání, ale napodobuje vzhled a dojem macOS a vychází z Ubuntu, takže používá filozofii LTS.
   Negativní komentářpřed více než 2 lety

   7
  5. macOS je operační systém založený na Unixu, vyvinutý a uváděný na trh společností Apple Inc. Je navržen tak, aby fungoval na počítačích Macintosh a byl předinstalován na všech počítačích Mac od roku 2002.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   názory macOS vs Antergos
   Tato alternativa je sporná. macOS je stále legitimní alternativou k Antergosu, ale může mít problémy, které někteří uživatelé považují za důležité.
   Gu
   Antergos byl Distro s GNU/Linux založeným na Arch. macOS není Linux Distro, natož aby byl založen na Arch. Nejlepší alternativy jsou ArcoLinux, EndeavorOS a Manjaro
   Negativní komentářasi před 1 rokem

   0
   Gu
   Je to unixový systém, který je OFICIÁLNĚ dostupný pouze při nákupu produktů Apple, jako jsou macOS a iMac.
   Negativní komentářpřed více než 2 lety

   12


  6. Xubuntu

   Xubuntu

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Linux
   Xubuntu je elegantní a snadno použitelný operační systém. Xubuntu přichází s Xfce , což je stabilní, lehké a konfigurovatelné desktopové prostředí. Je založen na Ubuntu Debian Linux.
   Zatím žádné screenshoty
   Názory Xubuntu vs Antergos
   Tato alternativa je sporná. Xubuntu je stále legitimní alternativou k Antergosu, ale může mít problémy, které někteří uživatelé považují za důležité.
   Gu
   Není to krvácení a distribuce postupných vydání, je to příchuť Ubuntu, která používá XFCE, což je lehké, přizpůsobitelné a rychlé desktopové prostředí.
   Negativní komentářpřed více než 2 lety

   6
  7. Kubuntu
   Kubuntu je oficiální „příchutí“ Ubuntu, která využívá desktopové prostředí KDE Plasma . To mu dává úplně jiný vzhled a dojem.
   Kubuntu 19.10 "Eoan Ermine"
   zobrazit více
   Názory Kubuntu vs Antergos
   Tato alternativa je sporná. Kubuntu je stále legitimní alternativou k Antergosu, ale může mít problémy, které někteří uživatelé považují za důležité.
   Gu
   Není to krvácení a distribuce postupných vydání jako Antergos, je to součást příchutí Ubuntu, v tomto případě používá KDE Plasma, která je svým vzhledem velmi podobná systému Windows. KDE Plasma je bohaté plnohodnotné desktopové prostředí, pokud si chcete přizpůsobit každou část systému a chcete něco, co nemá velké využití paměti a CPU, je to zajímavá volba.
   Negativní komentářpřed více než 2 lety

   4
  8. ReactOS ™ je snahou Open Source vyvinout kvalitní operační systém, který je kompatibilní s aplikacemi a ovladači napsanými pro operační systémy řady Microsoft® Windows ™ NT (NT4, 2000, XP, 2003, Vista, Seven).
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Názory ReactOS vs Antergos
   Tato alternativa je sporná. ReactOS je stále legitimní alternativou k Antergosu, ale může mít problémy, které někteří uživatelé považují za důležité.
   Gu
   Není to distribuce Linuxu
   Negativní komentářasi před 1 rokem

   0
  9. Qubes je open source operační systém navržený tak, aby poskytoval silné zabezpečení pro stolní počítače.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Názory Qubes OS vs Antergos
   klady, zápory a nedávné komentáře
   JohnFastman622931
   JohnFastman Qubes je distribuce Linuxu založená na Debianu zaměřená spíše na bezpečnost než na použitelnost. Rozděluje vaši aktivitu na virtuální počítače, což ztěžuje váš pracovní postup pro většinu běžných úkolů a zvyšuje zatížení systému. Skvělé pro informátory, ne pro editory videa. Antergos je založen na Arch a jeho cílem je poskytnout přátelštější zážitek z archu po vybalení z krabice. Manjaro je nejblíže Antergosu.
   Negativní komentářpřed více než 3 lety

   0
  10. Pop! _OS je operační systém pro STEM a kreativní profesionály, kteří používají svůj počítač jako nástroj k objevování a tvorbě. Uvolněte svůj potenciál na bezpečném a spolehlivém softwaru s otevřeným zdrojovým kódem. Na základě vaší výjimečné zvědavosti cítíme, že toho máte hodně.
   Snímek obrazovky
  Zobrazeno 10 z 135 alternativ