Alternativy pro odinstalaci hromadných keců

  Bulk Crap Uninstaller je popsán jako „(ve zkratce BCUninstaller nebo BCU) je bezplatný (jako v případě řeči a piva) hromadný odinstalační program s pokročilou automatizací. Vyniká při odstraňování velkého množství aplikací s minimálním nebo žádným vstupem uživatele, přičemž vyžaduje téměř žádné technické znalosti 'a je dobře známou aplikací v kategorii OS & Utilities. Existuje více než 50 alternativ k Bulk Crap Uninstaller pro různé platformy, včetně Windows, Mac, Android, PortableApps.com a Windows Explorer. Nejlepší alternativou je Revo Uninstaller , který je zdarma. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je Bulk Crap Uninstaller, jsou Glary Utilities (Freemium), AppCleaner (zdarma), Geek Uninstaller (zdarma osobní) a IObit Uninstaller (Freemium).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 26. května 2021

  1. Nástroj pro odinstalaci aplikací pro vyčištění neúspěšných/odinstalovaných nebo odstranění všech stop souborů aplikace a klíčů registru. Monitoruje změny provedené instalátory a aplikacemi a při odinstalaci tyto změny může vrátit zpět.
   Hlavní okno
   zobrazit více
   Názory Revo Uninstaller vs Bulk Crap Uninstaller
   Většina uživatelů si myslí, že Revo Uninstaller je skvělou alternativou k Bulk Crap Uninstaller.
   FoxQR769386
   FoxQR Nelze odstranit všechny zbytky.
   Negativní komentářpřed více než 2 lety

   0
  2. Glary Utilities nabízí mnoho výkonných a snadno použitelných systémových nástrojů a nástrojů k opravě, zrychlení, údržbě a ochraně vašeho počítače.

   Bundleware

   Při instalaci buďte opatrní: Fórum

   Windows 10 / 5,66
   zobrazit více


  3. AppCleaner

   AppCleaner

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Vlastní
   • Mac
   AppCleaner je malá aplikace, která vám umožňuje důkladně odinstalovat nežádoucí aplikace. Instalace aplikace zbytečně distribuuje mnoho souborů do vašeho systému pomocí místa na pevném disku. AppCleaner najde všechny tyto malé soubory a bezpečně je odstraní.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  4. Standardní program pro odstranění zanechává ve vašem počítači spoustu zbytků. GeekUninstaller poté provede hloubkové a rychlé skenování a odstraní všechny zbytky. Udržujte svůj počítač čistý! Pro úporné a nefunkční programy použijte Force Removal. Pro verze GeekUninstaller se nazývá ...
   Snímek obrazovky
   Názory Geek Uninstaller vs Bulk Crap Uninstaller
   Většina uživatelů si myslí, že Geek Uninstaller je skvělou alternativou k Bulk Crap Uninstaller.
   Gu
   Hodně jsem to používal a je to nejužitečnější odinstalační program ze všech
   Pozitivní komentářpřed více než 1 rokem

   0
  5. IIObit Uninstaller 7 je dokonalým řešením pro odinstalování nežádoucích programů, bundlewaru, pluginů pro prohlížeče a Windows Apps. Odstraňuje škodlivé doplňky prohlížeče, panely nástrojů a vložené programy, aby vám poskytl bezpečné a plynulé procházení online.

   Varování

   Instalační program přizpůsobený společností IObit nainstaluje program OKAMŽITĚ a může obsahovat adware BrowseFox: https://www.virustotal.com/en/file/e14099db4fc0a7c0ca2eefec7c5864a8799d4f93cbb0f08709345e68df222640/an

   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Názory IObit Uninstaller vs Bulk Crap Uninstaller
   klady, zápory a nedávné komentáře
   FoxQR769387
   FoxQR Nelze odstranit všechny zbytky.
   Negativní komentářpřed více než 2 lety

   0


  6. HiBit Uninstaller je dokonalým řešením pro odinstalování softwaru Windows, což vám umožní rychle a úplně odinstalovat programy pomocí jednoduchého a uživatelsky přívětivého rozhraní. Existuje také mnoho nástrojů pro čištění a správu systému.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Názory HiBit Uninstaller vs Bulk Crap Uninstaller
   klady, zápory a nedávné komentáře
   Gu
   Kompletní odinstalační program, který dělá to, co slibuje, dokonce i soubory, které zůstanou, jsou úhledně vyčištěny. Kromě toho má také řadu zajímavých nástrojů.
   Pozitivní komentářpřed více než 2 lety

   0
  7. PC Decrapifier je program navržený k odebrání nebo odinstalování konkrétního seznamu nežádoucího softwaru bez dozoru. Lze jej použít k odstranění většiny otravného softwaru, který je obvykle dodáván s novými počítači.

   Přerušeno

   Program již není nabízen na webových stránkách společnosti. Poslední verzi 3.0.1, vydanou v srpnu 2016, lze stále stáhnout z MajorGeeks

   Vítejte
   zobrazit více
   Názory PC Decrapifier vs Bulk Crap Uninstaller
   klady, zápory a nedávné komentáře
   Gu
   Nabídka Bulk Crap je bohatší na funkce a PC Decrapifier nebyl nějakou dobu udržován / aktualizován, ale oba usnadňují dávkové odinstalování zbytečných programů.
   Pozitivní komentářtéměř před 6 lety

   0
  8. Mám to odstranit? je velmi jednoduchý web, který pomáhá uživatelům, technickým i netechnickým, rozhodnout se, jaké programy by měli ze svého počítače odebrat.

   Varování

   Důvod Stažení antiviru (což zahrnuje Mám ho odebrat?) Spouští na VirusTotal několik potenciálních problémů. Viz https://www.virustotal.com/gui/file/606ccde5db8afea09fa35803a6755cc5cf278db834c3624157af8e07c2230d02/detection

   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  9. Total Uninstall je odinstalační program, který nahrazuje standardní Windows Add Remove Programs. Analyzujte nainstalované programy nebo sledujte nové instalace a programy zcela odinstalujte. Odinstalační program je kompatibilní s 32bitovými a 64bitovými operačními systémy.
   Kompatibilní s 32bitovými a 64bitovými operačními systémy
   zobrazit více
  10. Wise Program Uninstaller je schopen odebrat váš software bezpečným odinstalováním. A dokáže opravit programy Windows Office, Adobe atd. Tento bezplatný software je lepší než podobné programy při odinstalaci tvrdohlavých a poškozených programů vynucenou odinstalací.
   Snímek obrazovky
  Zobrazeno 10 z 50 alternativ