Alternativy bezplatné verze iTunes Backup Extractor

  iTunes Backup Extractor Free Edition je popsán jako „umožňuje obnovit fotografie, zprávy, videa, historii hovorů, poznámky, kontakty, zprávy WhatsApp a další ze záloh iTunes“. Existuje více než 25 alternativ k iTunes Backup Extractor Free Edition pro Windows a Mac. Nejlepší alternativou je CopyTrans Backup Extractor . Není to zdarma, takže pokud hledáte bezplatnou alternativu, můžete zkusit iBackup Extractor nebo EaseUS MobiSaver . Dalšími skvělými aplikacemi, jako je iTunes Backup Extractor Free Edition, jsou Wondershare dr.fone (placené), Syncios Data Recovery (placené), Primo iPhone Data Recovery (placené) a Aiseesoft FoneLab (placené).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 6. července 2021

  1. CopyTrans Backup Extractor vám umožňuje extrahovat fotografie, zprávy, kontakty, kalendáře a poznámky ze zálohy vašeho iPhone přímo do počítače. Na zařízení iOS již není třeba obnovit celou zálohu.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  2. dr.fone toolkit má všechny nástroje, které potřebujete ke správě smartphonu iOS nebo Android.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více


  3. Tato sada výkonného softwaru pro obnovu systému iOS vám pomůže získat ztracená data nebo smazané soubory z libovolného iPadu/iPhonu/iPodu Touch, zálohy iTunes nebo získat přístup k záloze na iCloudu. Snadno obnovte až 17 druhů dat ve 3 krocích: Připojení> Skenování> Obnovit.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  4. Obnovte 25 typů ztracených dat zařízení iPhone/iPad/iPod a opravte chyby systému iOS. Je to dokonalý nástroj pro obnovu dat iOS, který je navržen pro načítání chybně smazaných nebo ztracených dat, jako jsou fotografie, zprávy, kontakty, poznámky atd.
   Snímek obrazovky
  5. Aiseesoft FoneLab je software pro obnovu dat iPhone, který dokáže přímo obnovit fotografie, kontakty, textové zprávy, poznámky atd. Ze zařízení iPhone, iPad a iPod touch nebo získat zpět ztracená data ze záložních souborů iTunes pro všechna zařízení iOS.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více


  6. 321Soft iPhone Obnova dat pro Mac
   321Soft iPhone Data Recovery pro Mac je plně vybavený a přední nástroj pro obnovu na světě vyvinutý společností 321Soft k obnovení ztracených souborů z iPhonu, iPadu a iPodu touch.
   Snímek obrazovky
  7. iBackup extractor je program pro Windows a Mac, který dokáže ve vašem počítači najít zálohy pro iPhone, iPod Touch a iPad a umožňuje vám z nich extrahovat data.
   Snímek obrazovky
  8. Obnova dat FoneDog iOS

   Obnova dat FoneDog iOS

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Mac
   Obnovte fotografie, videa, kontakty, zprávy, protokoly hovorů a další ze zařízení iPhone, iTunes a iCloud. Kompatibilní s nejnovějšími telefony iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8 a nejnovějšími iOS 11. Jsme 100% bezpečný a nejlepší software pro obnovu úspěšnosti na světě.
   Zatím žádné screenshoty
  9. EaseUS MobiSaver je snadno použitelný software pro obnovu iPhone, který vám umožňuje přímo skenovat iPhone nebo extrahovat záložní soubory iTunes pro obnovu dat z iPhonu, jako jsou poznámky, textové zprávy, historie hovorů, kalendář a fotografie a videa, bez ohledu na vás ' jste iPhone 5, 4S, 4 nebo ...
   Snímek obrazovky
  10. iMyFone D-Port

   iMyFone D-Port

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Mac
   • Okna
   Lepší alternativa k iTunes pro selektivní zálohování a obnovu iPhone/iPad/iPod touch, snadné obnovení iPhone z počítače, zálohování iPhonu, přenos kontaktů z jednoho iPhonu na druhý.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 29 alternativ