Alternativy Magisto

  Magisto je popsáno jako „úžasná služba, která převezme vaše neupravené video a promění ho v krásně upravený a vytvořený klip, který je ideální pro sdílení. A dělá to všechno jediným kliknutím 'a je to aplikace v kategorii Video a filmy. Existuje více než 100 alternativ k Magisto pro různé platformy, včetně Windows, Online / Web, Mac, iPhone a iPad. Nejlepší alternativou je Kdenlive , který je bezplatný i open source. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je Magisto, jsou Shotcut (Free, Open Source), DaVinci Resolve (Freemium), OpenShot (Free, Open Source) a Olive Video Editor (Free, Open Source).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 21. září 2021

  1. Kdenlive je nelineární editor videa. Je založen na rámci MLT a přijímá mnoho zvukových a video formátů, umožňuje přidávat efekty, přechody a vykreslování do formátu podle vašeho výběru.
   Protokolování
   zobrazit více
  2. Shotcut je bezplatný open-source multiplatformní nelineární editor videa.
   Shotcut na Ubuntu
   zobrazit více


  3. DaVinci Resolve kombinuje nejpokročilejší barevný korektor na světě s profesionálními vícestopými úpravami, takže nyní můžete upravovat, opravovat barvy, dokončovat a dodávat vše z jednoho systému!
   Hollywoodské postové řešení č. 1
   zobrazit více
  4. OpenShot Video Editor jsme navrhli jako snadno použitelný, rychle se učící a překvapivě výkonný editor videa. Rychle se podívejte na některé z našich nejoblíbenějších funkcí a možností.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  5. Olive je bezplatný nelineární editor videa, jehož cílem je poskytnout plně funkční alternativu špičkového profesionálního softwaru pro úpravu videa.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více


  6. Vytvářejte videa na webu pomocí špičkového formátu H.264. Žádné vylepšení nebo technospeak, jen jiskřivé video v HD kvalitě s kompaktními velikostmi souborů ... pokaždé. Dvě stávající produkční předvolby (blog a web) a tři nové předvolby (YouTube, HD displej a Screencast.
   Camtasia Studio 9
  7. VEGAS Pro využívá sílu umělé inteligence, aby vaše video produkce byla o dva kroky napřed.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  8. Lightworks je střihač, který poskytuje bezkonkurenční rychlost a flexibilitu, plně integrovaný s ostatními členy rodiny Complete Collaboration.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  9. PiTiVi

   PiTiVi

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Linux
   • BSD
   PiTiVi je nelineární editor videa s otevřeným zdrojovým kódem, napsaný v Pythonu a založený na GStreamer a GTK+.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  10. Final Cut Pro poskytuje nelineární a nedestruktivní úpravy jakéhokoli formátu videa kompatibilního s QuickTime, včetně DV, HDV, P2 MXF (DVCProHD), XDCAM (prostřednictvím zásuvného modulu) a 2K filmových formátů.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 117 alternativ