Alternativy QuickPic

  QuickPic je popsán jako „Rychlé obrázky! Nejlepší prohlížeč obrázků/prohlížeč/galerie! Nejlepší fotogalerie a prohlížeč a prohlížeč obrázků v systému Android, rychlejší a přehlednější než líná skladová galerie, jak říkaly miliony uživatelů! Podporuje různé funkce: 'a je oblíbenou aplikací v kategorii Fotografie a grafika. Existuje více než 10 alternativ k QuickPic pro různé platformy, včetně Android, Android Tablet, iPhone, Mac a Windows. Nejlepší alternativou je Simple Gallery , která je bezplatná i open source. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je QuickPic, jsou Google Photos (Freemium), F-Stop Media Gallery (Freemium), Piktures (Freemium) a Phimp.me (zdarma, open source).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 14. dubna 2021

  1. Simple Gallery je vysoce přizpůsobitelná offline galerie. Uspořádejte a upravujte své fotografie, obnovujte smazané soubory pomocí koše, chraňte a skrývejte soubory a zobrazujte obrovské množství různých formátů fotografií a videa, včetně RAW, SVG a mnoha dalších.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Jednoduchá galerie vs názory QuickPic
   Téměř každý si myslí, že Simple Gallery je skvělou alternativou k QuickPic.
   Gu
   Open source, jednoduché a skvělé funkce
   Pozitivní komentářpřed více než 2 lety

   3
  2. Google Photos je služba pro sdílení a ukládání fotografií a videí od společnosti Google. Umožňuje uživatelům ukládat a sdílet obrázky a videa pomocí 15 GB volného úložného prostoru svého účtu Google nebo předplatného Google One.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Většina uživatelů si myslí, že Fotky Google jsou skvělou alternativou k QuickPic.


  3. Nahraďte svou neohrabanou galerii skladů lehkou, rychlou (dokonce zábavnou) galerií, která vám pomůže uspořádat všechny fotografie a videa ve vašem zařízení.
   Zatím žádné screenshoty
   F-Stop Media Gallery vs Názory QuickPic
   Téměř každý si myslí, že F-Stop Media Gallery je skvělou alternativou k QuickPic.
   Gu
   Toto je nejlepší alternativa ke starému Quickpic, než jej koupil Cheetah Mobile. Má většinu funkcí pro ty, kteří nechtějí Quickpic, a to je tak blízko, jak se dostanete ke staré verzi. Líbí se mi, jak tato aplikace neustále znovu skenuje média, když jste si pohrávali s kartou SD přesouváním souborů. Je tedy vždy aktuální, umožňuje vymazat miniatury, změnit motivy, prohlížet fotografie ve stylu průzkumníka, připínat složky, označovat, hodnotit, oblíbené atd.
   Pozitivní komentářtéměř před 5 lety

   3
   gh
   ghos3t Má funkce, jako jsou záložky, tagy, oblíbené položky, hodnocení, je také velmi rychlý a efektivní.
   Pozitivní komentářpřed více než 2 lety

   2
  4. První aplikace pro galerii Android založená na gestech pro správu vašich alb fotografií a videí.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  5. Phimp.me je aplikace pro fotografie pro Android, která si klade za cíl nahradit vlastní fotografické aplikace. Nabízí funkce, jako je pořizování fotografií, přidávání filtrů, úpravy obrázků a jejich nahrávání na sociální sítě.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více


  6. Vylepšená aplikace Android Gallery pro správu místních fotografií: geotagging s mapou, tagy (klíčová slova), hledání, třídění, prohlížení, kopírování, mazání, nastavení dat exps gps, odesílání, ....
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  7. Snadno shromažďujte, organizujte a chraňte všechny své fotografie na všech svých zařízeních. Použijte Mylio k objevování, užívání a sdílení vašich vzpomínek - kdykoli a kdekoli.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  8. Aves

   Aves

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Android
   • Tablet Android
   Aplikace pro průzkum galerií a metadat vytvořená pro Android s Flutterem.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  9. Samsung Gallery je nejlepší aplikace pro prohlížení obrázků a videí, která funguje pro uživatele Galaxy.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  10. LeafPic je tekutá alternativní galerie navržená z materiálu a je také bez reklam a open source pod licencí GPLv3. Nevynechá žádnou z hlavních funkcí skladové galerie.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 15 alternativ