Nejlepší alternativy qView v roce 2021

  qView je popsán jako „prohlížeč obrázků založený na Qt navržený tak, aby byl praktický a minimální“ a jedná se o aplikaci v kategorii Fotografie a grafika. Existuje více než 50 alternativ k qView pro různé platformy, včetně Windows, Linux, Mac, Xfce a Online / Web. Nejlepší alternativou je IrfanView . Není to zdarma, takže pokud hledáte bezplatnou alternativu, můžete vyzkoušet nomacs nebo ImageGlass . Dalšími skvělými aplikacemi, jako je qView, jsou digiKam (bezplatný, otevřený zdroj), XnView MP (bezplatný osobní), prohlížeč obrázků FastStone (bezplatný osobní) a XnView (bezplatný osobní).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 29. června 2021

  1. Rychlý a kompaktní prohlížeč/převaděč obrázků, který se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonný pro profesionály. Mnoho podporovaných formátů a funkcí souborů.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  2. nomacs je malý, rychlý prohlížeč obrázků, který zvládne nejběžnější formáty obrázků včetně obrázků RAW. Navíc je možné synchronizovat více diváků. Je možná synchronizace prohlížečů běžících na stejném počítači nebo přes LAN.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více


  3. ImageGlass

   ImageGlass

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Okna
   ImageGlass je jednoduchý prohlížeč obrázků, pomocí kterého budete moci zobrazit svou sbírku obrázků velmi podobným způsobem, jaký standardně poskytuje Windows, ale s některými dalšími funkcemi.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  4. digiKam je pokročilá aplikace pro správu digitálních fotografií, díky níž je import a organizace digitálních fotografií „hračkou“. Fotografie jsou uspořádány do alb, která lze řadit chronologicky, podle rozložení složek nebo podle vlastních sbírek.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  5. XnViewMP je bezplatný software k prohlížení, organizování, převádění grafických a fotografických souborů nebo k vytváření prezentace, listu kontaktů, stránek HTML.
   Hlavní okno XnViewMP (macOS)
   zobrazit více


  6. FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní a uživatelsky přívětivý prohlížeč obrázků, převodník a editor. Má celou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení obrázků, správu, porovnávání, odstranění efektu červených očí, zasílání e-mailů, změnu velikosti, oříznutí a úpravy barev.
   Screenshot celého rozhraní programu
   zobrazit více
  7. XnView je nástroj pro prohlížení a převod grafických souborů. XnView je poskytován jako FREEWARE pro soukromé nekomerční nebo vzdělávací účely (včetně neziskových organizací).
   Okno prohlížeče (verze pro Windows)
   zobrazit více
  8. JPEGView je štíhlý, rychlý a vysoce konfigurovatelný prohlížeč/editor pro obrázky JPEG, BMP, PNG, WEBP, TGA, GIF a TIFF s minimálním GUI.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Názory JPEG vs qView
   klady, zápory a nedávné komentáře
   Nightcall 1048863
   Nightcall Základní možnosti úprav, otevírá velké soubory s fotografiemi rychle, zvětšení ukazatele 1: 1 jedním tlačítkem nebo dvojitým kliknutím, navigace lupy ...
   Pozitivní komentářPřed 3 měsíci

   0
  9. Shotwell je open source organizátor fotografií navržený pro desktopové prostředí GNOME. Funkce Import fotografií ze složek nebo z jakéhokoli digitálního fotoaparátu podporovaného gPhoto.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  10. Preview je jednoduchá a elegantní aplikace od společnosti Apple pro prohlížení a práci s obrázky a dokumenty PDF.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 74 alternativ