Alternativy kodéru závěrky

  Shutter Encoder je popisován jako „software s otevřeným zdrojovým kódem bez jakýchkoli omezení - převádí všechny formáty videa | audio | obrazové profesionály kodeky a standardy - nástroj švýcarského nože Windows a OSX“ a je aplikací v kategorii Video a filmy. Pro Shutter Encoder existuje více než 100 alternativ pro různé platformy, včetně Windows, Mac, Linux, Online / Web a Android. Nejlepší alternativou je HandBrake , který je bezplatný i open source. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je Shutter Encoder, jsou FFmpeg (Free, Open Source), File Converter (Free, Open Source), XMedia Recode (Free) a Format Factory (Free).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 7. září 2021

  1. HandBrake je open-source, vícevláknový transkodér videa-komprimuje a převádí digitální média z jednoho formátu do druhého. HandBrake dokáže kopírovat šifrovaná DVD pomocí libdvdcss (libdvdcss je nainstalován s přehrávačem médií VLC v systému macOS nebo AnyDVD/DVD 43 v systému Windows).
   Hlavní uživatelské rozhraní (Windows)
   zobrazit více
  2. FFmpeg je open source projekt, který vyvíjí knihovny a programy pro zpracování multimediálních dat. FFmpeg je domovem libavcodec, knihovny kodeků využívané velkým spektrem programů, a libavformat, knihovny mux a demux pro kontejnery.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více


  3. Převaděč souborů je velmi jednoduchý nástroj, který vám umožňuje převádět a komprimovat jeden nebo více souborů pomocí kontextové nabídky v Průzkumníku Windows.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  4. XMedia Recode dokáže převádět téměř všechny populární audio a video formáty včetně 3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.
   Formát
   zobrazit více
  5. Format Factory je multifunkční převaděč médií a ripovač DVD.

   Bundleware

   Při instalaci buďte opatrní: Fórum

   Hlavní uživatelské rozhraní pro verzi 4.0.0
   zobrazit více


  6. MakeMKV

   MakeMKV

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Freemium • Vlastní
   • Mac
   • Okna
   • Linux
   • Kodi
   MakeMKV je program určený pro kopírování videa z disků DVD a Blu-Ray. Funguje to tak, že dešifrujete proprietární disky pro přenos kodeků z formátů VOB a M2TS do MKV, přičemž zachováte potřebná data, aniž byste museli provádět jakoukoli ztrátovou konverzi kodeku.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  7. VidCoder

   VidCoder

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Okna
   • Windows S
   VidCoder je aplikace pro kopírování DVD/Blu-ray a překódování videa pro Windows. Jako kódovací modul používá HandBrake.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  8. Freemake Video Converter je video konvertor, který umožňuje převádět videa na avi, wmv, mp4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, xBox), 3gp, rip dvd, extrahovat mp3, vypalovat DVD a Bluray, vytvářet prezentaci fotografií a vizualizaci zvuku, stříhat, připojte se, otáčejte a nahrajte videa, fotografie a hudbu na YouTube.

   Bundleware

   Instalační program obsahuje OpenCandy. Při instalaci buďte opatrní: Fórum

   Hlavní okno
   zobrazit více
  9. Wondershare UniConverter je all-in-one nástroj pro převádění DVD a videa a vypalovačka DVD, která vám pomůže převádět videa/audio ve formátech AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG atd.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  10. Adobe Media Encoder

   Adobe Media Encoder

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Mac
   • Okna
   Adobe Media Encoder je samostatná aplikace pro kódování videa, která umožňuje uživatelům kódovat zvuk a video v různých distribučních formátech. Dodává se s hlavními aplikacemi Adobe pro úpravu videa, Adobe After Effects a ...
   Snímek obrazovky
  Zobrazeno 10 z 167 alternativ