Alternativy zvukové knihovny YouTube

  Zvuková knihovna YouTube je popsána jako „Zvuková knihovna YouTube je hudební knihovna s bezplatnou hudbou“. Zvukovou knihovnu YouTube nabízí více než 25 alternativ, nejen webové stránky, ale také aplikace pro různé platformy, včetně počítačů Mac, Windows, Linux a Chrome OS. Nejlepší alternativou je ccMixter , který je bezplatný i open source. Dalšími skvělými stránkami a aplikacemi podobnými zvukové knihovně YouTube jsou Incompetech (Freemium), eoun.com (zdarma), Premiumbeat.com (placené) a AudioJungle (placené).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 28. května 2021

  1. ccMixter

   ccMixter

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Online
   ccMixter je komunitní hudební web s remixy licencovanými pod Creative Commons, kde můžete poslouchat, samplovat, mashovat nebo komunikovat s hudbou jakýmkoli způsobem chcete.
   Zatím žádné screenshoty
  2. Incompetech
   Tisíce hudebních skladeb chráněných autorským právem od Kevina MacLeoda nabízených jako hudba bez licenčních poplatků: - zdarma pod licencí Creative Commons připisující umělci, - nebo zakoupením licence tam, kde uvedení zdroje není požadováno nebo je jinak nemožné.
   Snímek obrazovky


  3. Eoun.com je zvuková hudební knihovna s licencovanou hudbou ZDARMA.
   Snímek obrazovky
  4. Premiumbeat.com

   Premiumbeat.com

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Online
   Premiumbeat.com poskytuje vysoce kvalitní hudbu bez licenčních poplatků.
   Zatím žádné screenshoty
  5. AudioJungle

   AudioJungle

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Online
   AudioJungle je součástí trhu Envato. V AudioJungle můžete nakupovat a prodávat hudbu a zvukové efekty bez licenčních poplatků, které jsou zcela Podsafe, za pouhých pár dolarů, což zahrnuje poplatek za kupujícího. Tato stránka je domovem rušné komunity zvukových skladatelů a producentů.
   Snímek obrazovky


  6. tajná hudba

   tajná hudba

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Online
   Snadný způsob vytváření hudby bez licenčních poplatků. ecrett music využívá propracovanou umělou inteligenci k vytváření profesionálně znějící hudby pro použití v online videích, hrách a podobných projektech.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  7. Společnost ezMediArt, která byla založena v roce 2015 v ráji v Kalifornii a nyní má sídlo v Chico v Kalifornii, poskytuje licencování digitálních snímků, které funguje ve 42 jazycích.
   Snímek obrazovky
  8. Whatfunk

   Whatfunk

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Vlastní
   • Online
   Whatfunk je sbírka hudby, kterou lze zdarma použít v komerčních a nekomerčních projektech, aniž byste museli žádat o svolení nebo uvádět uvedení zdroje.
   Snímek obrazovky
  9. Filmstro

   Filmstro

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Freemium • Vlastní
   • Mac
   • Okna
   Filmstro vám umožňuje vyřezávat hudbu v reálném čase ovládáním tří, hybnosti, hloubky a síly našich témat. Snadno vytvářejte profesionální zvukové stopy, které jsou dynamické i na míru během několika minut. Výkonné úpravy snímek po snímku pomocí editoru grafů Filmstro.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  10. Stock Music Library poskytující vysoce kvalitní hudbu pro YouTube, film, televizi, hry a další. SongTrack Network je skvělá hodnota a nabízí jednu z nejlevnějších licencí pro exkluzivní produkční hudbu. Podobné stránkám jako Artlist nebo Music Bed.
   Hudební knihovna skladu - SongTrack Network
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 31 alternativ