Alternativy OS Zorin

  Zorin OS je popisován jako „multifunkční operační systém navržený speciálně pro uživatele Windows, kteří chtějí mít snadný a hladký přístup k Linuxu. Je založen na Ubuntu, který je nejpopulárnějším operačním systémem Linux na světě 'a je populární aplikací v kategorii OS & Utilities. Existuje více než 100 alternativ k Zorin OS pro různé platformy, včetně Linuxu, řešení s vlastním hostitelem, Windows, BSD a online / webových. Nejlepší alternativou je Ubuntu , který je bezplatný i open source. Dalšími skvělými aplikacemi, jako je Zorin OS, jsou Linux Mint (Free, Open Source), Manjaro Linux (Free, Open Source), Windows 10 (Paid) a elementární OS (Free, Open Source).

  Tato stránka byla naposledy aktualizována 6. srpna 2021

  1. Ubuntu je komunitní operační systém založený na Linuxu, který je ideální pro notebooky, stolní počítače a servery. Obsahuje všechny aplikace, které potřebujete - webový prohlížeč, prezentační, dokumentový a tabulkový software, rychlé zasílání zpráv a mnoho dalšího.
   Ubuntu 20.04 Focal Fossa
  2. Linux Mint je jednou z nejpopulárnějších distribucí Linuxu pro stolní počítače a používají ji miliony lidí. Účelem Linux Mint je vytvořit moderní, elegantní a pohodlný operační systém, který je výkonný a snadno použitelný. Nejnovější: Uma (20.2).
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Většina uživatelů si myslí, že Linux Mint je skvělou alternativou k Zorin OS.


  3. Manjaro je uživatelsky přívětivá distribuce Linuxu založená na nezávisle vyvinutém operačním systému Arch.
   Manjaro 19.0 Kyria (Xfce)
   zobrazit více
   Názory Manjaro Linux vs Zorin OS
   klady, zápory a nedávné komentáře
   Th
   TheTrader Přešel jsem ze Zorinu na Manjaro kvůli problémům s hardwarem, ale nejenže jsem zjistil, že Manjaro podporuje veškerý můj hardware, ale touchpad funguje lépe na Manjaro než na Windows! Kromě toho existuje spousta důvodů, proč si vybrat Manjaro před Zorinem - skutečně efektivní softwarový manažer s mnoha aplikacemi, čistým, ale ne příliš minimálním uživatelským rozhraním, skvělými motivy, různými desktopovými prostředími, komunitou, postupným vydáváním atd.
   Pozitivní komentářPřed 5 měsíci

   0
  4. Windows 10 je operační systém pro osobní počítač vydaný společností Microsoft jako součást řady operačních systémů Windows NT. Aby společnost Microsoft podpořila jeho přijetí, oznámila, že během prvního roku jeho dostupnosti bude Windows 10 uživatelům k dispozici zdarma ...
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
   Někteří uživatelé si myslí, že Windows 10 je skvělou alternativou k Zorin OS, někteří ne.
  5. elementary OS je bezplatný, rychlý a esteticky příjemný operační systém založený na Ubuntu .
   Spouštěcí obrazovka
   zobrazit více
   základní OS vs Zorin názory OS
   klady, zápory a nedávné komentáře
   Ba
   BananaOnGitHub jako zorin také vypadá dobře a je zdarma
   Pozitivní komentářasi před 1 rokem

   0


  6. macOS je operační systém založený na Unixu, vyvinutý a uváděný na trh společností Apple Inc. Je navržen tak, aby fungoval na počítačích Macintosh a byl předinstalován na všech počítačích Mac od roku 2002.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  7. Ocasy

   Ocasy

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Linux
   • Electrum
   • Balíček Tor Browser
   • GNOME
   • Tor
   • VeraCrypt
   • Thunderbird
   Amnesic Incognito Live System (Tails) je živé CD/USB založené na Debianu 9 s cílem poskytnout uživateli úplnou internetovou anonymitu.
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  8. Xubuntu

   Xubuntu

   Je to dobrá alternativa?
   Ano
   Ne
   • Zdarma • Open Source
   • Linux
   Xubuntu je elegantní a snadno použitelný operační systém. Xubuntu přichází s Xfce , což je stabilní, lehké a konfigurovatelné desktopové prostředí. Je založen na Ubuntu Debian Linux.
   Zatím žádné screenshoty
  9. Kubuntu
   Kubuntu je oficiální „příchutí“ Ubuntu, která využívá desktopové prostředí KDE Plasma . To mu dává úplně jiný vzhled a dojem.
   Kubuntu 19.10 "Eoan Ermine"
   zobrazit více
  10. ReactOS ™ je snahou Open Source vyvinout kvalitní operační systém, který je kompatibilní s aplikacemi a ovladači napsanými pro operační systémy řady Microsoft® Windows ™ NT (NT4, 2000, XP, 2003, Vista, Seven).
   Snímek obrazovky
   zobrazit více
  Zobrazeno 10 z 119 alternativ